احتمال استفاده از اسکنر اثر انگشت داخلی در گلکسی نوت 9 قوت گرفت

در چند وقت اخیر بحث پیرامون اسکنر اثر انگشت داخلی (زیر نمایشگر) بسیار داغ شده و هر روز خبرهای جدیدی در خصوص محصولاتی که به چنین فناوری پیشرفته‌ای مجهز خواهند شد، منتشر می‌شود. از آنجا که سامسونگ یکی از شرکت‌های نام آشنا در صنعت گوشی‌های هوشمند است، همه منتظر موضع‌گیری آن در رابطه با نحوه به‌کارگیری اسکنر اثر انگشت داخلی در گوشی‌های سری گلکسی هستند. با اینکه این شرکت هنوز به صورت رسمی در این مورد اعلام نظر نکرده، اما پیش از این گفته شده بود که حتی گلکسی نوت 9 هم به اسکنر اثر انگشت داخلی مجهز نخواهد بود. البته با توجه به گزارشی که امروز منتشر شده، به نظر می‌رسد احتمال به کارگیری اسکنر اثر انگشت داخلی در گلکسی نوت 9 همچنان وجود دارد.

خبرگزاری The Korea Herald به تازگی به اطلاعاتی از سامسونگ دست پیدا کرده که نشان می‌دهند این شرکت در نظر دارد اسکنر اثر انگشت گلکسی نوت 9 را در زیر نمایشگر آن تعبیه نماید. بنا به این اطلاعات که توسط منابعی ناشناس در اختیار خبرگزاری مذکور قرار گرفته، بخش توسعه نمایشگر سامسونگ به سه یا چهار راه‌کار در رابطه با قرار دادن اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش رسیده است و در حال بررسی بهترین مورد هستند که هم از لحاظ قیمت به صرفه‌تر باشد و هم کمترین تداخل را با سایر قطعات داخلی گوشی ایجاد نماید. به گفته این منابع، تصمیم نهایی در این رابطه طی ماه جاری میلادی اتخاذ خواهد شد.

اگر گلکسی نوت 9 به اسکنر اثر انگشت داخلی مجهز شود، در این صورت این فبلت اولین محصول سامسونگ لقب خواهد گرفت که با فناوری مذکور تجهیز می‌شود. در واقع این فناوری بهترین چیزی است که سامسونگ می‌تواند برای بازاریابی نوت 9 از آن استفاده کند و البته این گوشی جدید را از پرچمدارهای کنونی خود، یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، متمایز نماید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها