با ویژگی های قلم اس پن پیشرفته گلکسی نوت 9 آشنا شوید

چندین ماه بود که شایعه می‌شد شرکت سامسونگ قلم اس پن هوشمندتری برای گلکسی نوت 9 در نظر گرفته که نسبت به مدل‌های پیشین کامل‌تر است. به نظر می‌رسد باید همیشه شایعات را حقیقی بدانیم زیرا این شایعه‌های پیرامون اس پن جدید به واقعیت تبدیل شدند و سامسونگ طی رویداد رونمایی گلکسی نوت 9 حقیقت را آشکار کرد.

اس پن قلمی با باتری بوده که در کنار آن از بلوتوث برخوردار است. به کمک این دو ویژگی در اس پن می‌توان کاربری متعددی با آن داشت و به نوعی می‌توان اس پن را کنترلی برای گلکسی نوت 9 دانست.

در جریان رونمایی، سامسونگ به ویژگی‌های اس پن گلکسی نوت 9 اشاره کرد و ممکن است شما دقیقا با تمامی ویژگی‌های این قلم آشنایی نداشته باشید. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید این مطلب را تا پایان مطالعه کنید:

کنترل چندرسانه‌ای

یکی از ویژگی‌های بارز S pen نقش آن به عنوان یک کنترل چندرسانه‌ای است. به کمک اس پن می توان با یک بار فشردن دکمه آن هر محتوا در حال پخش را متوقف کرد و با دو بار فشار نیز به محتوا یا موسیقی بعدی هدایت می‌شوید. بنابراین اس پن در گلکسی نوت 9 می تواند یک کنترل چندرسانه‌ای یا پلی بک کاملی باشد.

ریموتی برای شاتر دوربین

با کمک S pen می‌توان دوربین را فعال کرد و از خود تصویری به ثبت رساند. این قابلیت حتی می‌تواند در فاصله 10 متری با گوشی هوشمند نیز عمل کند. بنابراین کافیست آن را از گلکسی نوت 9 خارج کرده و دست به کار شوید.

تغییر تصاویر

همانند قابلیت در بخش چندرسانه‌ای، با اس پن می‌توان تصاویری که در حال مشاهده هستید را ورق بزنید. البته این ویژگی به صورت اسلاید عمل کرده و با فشردن دکمه می‌توانید به تصویر قبلی یا بعدی مراجعه کنید.

یک باتری پردوام

از آن‌جایی که اس پن یک قلم بلوتوثی بوده نیاز داشت تا سامسونگ باتری قوی‌ای برای آن در نظر بگیرید. سامسونگ نیز از یک سوپرخازن که می‌تواند به ذخیره انرژی بپردازد و عمر باتری بالایی را فراهم آورد؛ بهره گرفته است. این ویژگی مزایای متعددی را در اختیار کاربران گلکسی نوت 9 قرار می‌دهد. حتی گفته شده با یک بار شارژ 40 ثانیه‌ای می‌توان 30 دقیقه آن را به کار گرفت.

شرکت سامسونگ در همکاری با توسعه دهندگان می‌خواهد ویژگی‌های نرم افزاری مختلفی برای قلم اس پن گلکسی نوت 9 در نظر بگیرد، از این رو ویژگی‌های مورد اشاره تنها بخشی از تمامی قابلیت‌های آن می‌باشد که دردسترس کاربران است.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NnC777

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط