فروش محدود گلکسی نوت7 نسخه هواداران فقط در کره جنوبی

تنها 5 روز پس از معرفی گلکسی نوت 7 فن ادیشن، این تلفن همراه باقیمت 610 دلار در کره عرضه‌شده است. در این نوبت فروش تنها 400 هزار دستگاه برای فروش عرضه‌ شده‌اند.

گلکسی نوت 7 نسخه هواداران ققنوسی است که از پیکر سوخته گلکسی نوت 7سر برآورده است، البته با تغییرات جزئی نسبت به نسخه اصلی همراه بوده است.این بار شاهد اندروید نوقا بر روی آن هستیم که جایگزین اندروید مارشاملو پیشین شده است.

ازآنجایی‌که مشکلات باتری عامل آتش‌سوزی نسخه اولیه گلکسی نوت 7 بود این بار سامسونگ باتری‌ها را از نو طراحی کرده است. سامسونگ ظرفیت باتری را از3500 میلی‌آمپر ساعت به 3200 میلی‌آمپر ساعت رسانده است. اگر به این فکرمی‌کنید که بازدهی باتری تغییر محسوسی کرده است، باید این موضوع را مدنظرداشته باشید که پردازنده اسنپدراگون 821 که جایگزین مدل اسنپدراگون 820 قبل شده است بهینه‌تر عمل می‌کند و ممکن است این کاهش ظرفیت تأثیری در کاهش زمان استفاده از گلکسی نوت 7 نسخه هواداران نداشته باشد.

این نسخه از گلکسی نوت 7 در سه مدل ارائه‌شده است که توسط 3 اپراتور کره جنوبی عرضه می‌شوند. هنوز مشخص نیست آیا در دیگر مارکت‌ها شاهد عرضه این مدل خواهیم بود یا خیر. قیمت نسخه هواداران نسبت به نسخه اصلی کهشهریورماه سال گذشته عرضه شد 30 درصد کاهش‌یافته است.

منبع Gsm Arena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها