گلکسی پی 30 و پی 30 پلاس، اولین گوشی‌های سامسونگ با اسکنر اثر انگشت درون نمایشگر

امسال دهمین سالگرد معرفی سری گلکسی اس است و به همین مناسبت، سامسونگ از گلکسی اس 10 به عنوان دهمین گوشی هوشمندی که توانست تغییراتی زیادی در بخش موبایل سامسونگ ایجاد کند، رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود که اس 10، اولین گوشی‌ای باشد که به سیستم اثر انگشت درون نمایشگر مجهز می شود و یا حتی نمایشگر منعطف داشته باشد. اما شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد، سامسونگ قصد دارد گوشی دیگری را با این قابلیت روانه بازار کند، همانطور که اولین بار دوربین سه گانه را در گوشی گلکسی ای 7 2018 قرار داد و چند هفته‌ی پیش آن را معرفی کرد.

اینطور که شایع شده، سامسونگ از دو گوشی جدید به نام گلکسی پی 30 و گلکسی پی 30 پلاس با نمایشگر LCD پرده برداری خواهد کرد و این گوشی‌ها به سیستم تشخیص اثر انگشت داخل نمایشگر مجهز شده‌اند. استفاده از نمایشگر LCD قیمت تمام شده این دو گوشی را کاهش خواهد داد و تفاوت بزرگی با سری گران قیمت اس ایجاد خواهد کرد. اگر این شایعه درست باشد، اس 10 تنها به قابلیت های بیشتر و همچنین سیستم تشخیص اثر انگشت حرفه‌ای‌تر اولتراسونیک مجهز می‌شود و در نهایت با قیمت بسیار بیشتری در بازار به فروش خواهد رسید.

انتظار می رود که گلکسی پی 30 و پی 30 پلاس در 11 اکتر رونمایی شوند و کره‌ای‌ها از گلکسی اس 10 در رویداد CES 2019 ژانویه پرده برداری کنند.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع sammobile
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها