انتشار تصاویری جدید از گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس؛ سفید، جذاب‌ترین رنگ!

طراحی گلکسی اس 10 سامسونگ در حال حاضر به هیچ وجه یک راز نیست و تاکنون تصاویر رندر شده و غیر رسمی زیادی از این گوشی به بیرون درز کرده است. البته با توجه به اینکه گفته شده، تولید انبوه پرچمدار جدید سامسونگ شروع شده، می‌توان در روزهای پیش رو انتظار تصاویر بیشتری را از نسخه نهایی این محصول پرطرفدار داشت. در آخرین مورد، امروز شاهد انتشار تصاویری از نمونه مدل گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس هستیم که با وجود اینکه امکان روشن شدن را ندارند، اما با این حال جزئیات خوبی را از طراحی ظاهری این گوشی فاش می‌کنند.

digiro 4507 600x300 - انتشار تصاویری جدید از گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس؛ سفید، جذاب‌ترین رنگ!

گوشی‌هایی که در تصاویر دیده می‌شوند، به وضوح گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس هستند و تفاوت این دو را می‌توان از انحنای صفحه نمایش آن‌ها تشخیص داد. جزئیاتی که در این تصاویر می‌توانید ببینید بسیار بیشتر از تصاویر رندر شده است و به عنوان مثال دوربین سه لنزه در پشت بدنه هر دو گوشی کاملاً مشهود است.

این طور که به نظر می‌رسد، برآمدگی بخش دوربین در پرچمدار جدید سامسونگ بسیار کمتر از گلکسی اس 9 خواهد بود و این در حالی است که بدنه گلکسی اس 10 باریک‌تر بوده و در عین حال از یک باتری بزرگ‌تر نیز بهره می‌برد.

digiro 4515 600x300 - انتشار تصاویری جدید از گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس؛ سفید، جذاب‌ترین رنگ!

گلکسی اس 10 سامسونگ در رنگ‌های سفید، مشکی و سبز در دسترس خواهد بود و در حالی که رنگ “سبز” به عنوان یک گزینه جدید پیش روی علاقه‌مندان قرار گرفته است، می‌توان پیش بینی کرد که رنگ سفید جذاب‌ترین رنگ در بین این سه مورد باشد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است مدل‌های سه‌گانه گلکسی اس 10 به همراه یک مدل ویژه 5G از این گوشی (احتمالاً با نام اس 10 ایکس) و همچنین یک گوشی انعطاف‌پذیر جدید، در رویدادی اختصاصی در روز 20 فوریه (1 اسفند) معرفی شوند.

منبع gsmarena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar