رویداد معرفی گلکسی اس 10 را چگونه زنده تماشا کنیم؟

هفته آینده سامسونگ با برگزاری رویداد اختصاصی سالانه خود موسوم به آنپکد، چندین محصول جدید را معرفی خواهد کرد و اگر شایعاتی که تاکنون مطرح شده‌اند، صحت داشته باشند، باید منتظر نوآوری‌ها و غافل‌گیری‌های زیادی باشیم.

هیچ چیز هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما انتظار داریم که سامسونگ در این مراسم از گوشی گلکسی اس 10 با صفحه نمایش سوراخ پانچی (جهت تعبیه دوربین سلفی) و گلکسی اس 10 پلاس با دوربین پشتی سه‌گانه رونمایی کند. همچنین گفته می‌شود یک مدل مقرون به صرفه‌تر از این گوشی‌ها با نام گلکسی اس 10 ای نیز توسط سامسونگ معرفی شده و به عنوان رقیبی برای آیفون 10 آر اپل وارد بازار شود. هدفون بی‌سیم گلکسی بادز هم قرار است رقیبی برای ایرپادهای اپل باشد. البته ظاهراً این‌ها همه محصولات جدید سامسونگ نیستند و این شرکت قصد دارد امسال یک گوشی 5G از سری گلکسی و همچنین اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود با نام احتمالی گلکسی ایکس را هم معرفی کند.

البته همه این‌ها هنوز در حد شایعه هستند و همان طور که در ابتدا هم اشاره کردیم سامسونگ هیچ یک از آن‌ها را به صورت رسمی تأیید نکرده است. به هر حال تا چند روز دیگر و در تاریخ 20 فوریه (چهارشنبه 1 اسفند) رویداد آنپکد در ساعت 11 صبح به وقت محلی (10:30 شب به وقت ایران) آغاز شده و به همه حرف و حدیث‌های پیرامون محصولات جدید این شرکت کره‌ای پایان داده خواهد شد.

تماشای زنده رویداد آنپکد 2019 سامسونگ

اگر شما هم علاقه‌مند به تماشای زنده رویداد آنپکد سامسونگ هستید، می‌توانید در روز و ساعت اعلام شده، به این لینک مراجعه کرده و یا مراسم را از طریق این کانال یوتیوبی دنبال کنید.

  • زمان شروع مراسم آغازین: 9:30 بعد از ظهر چهارشنبه 1 اسفند
  • زمان شروع مراسم اصلی: 10:30 بعد از ظهر چهارشنبه 1 اسفند

چه انتظاراتی از رویداد آنپکد 2019 داریم؟

به طور خلاصه می‌توان گفت، انتظار می‌رود سامسونگ در مراسم امسال خود از محصولات زیر رونمایی کند:

  • سه گوشی هوشمند جدید: گلکسی اس 10، اس 10 پلاس و اس 10 ای
  • هدفون بی‌سیم گلکسی بادز
  • یک گوشی 5G از سری گلکسی

پیش از این گمان می‌شد که سامسونگ رونمایی از اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود را در کنگره جهانی موبایل بارسلون انجام خواهد داد، اما با توجه به تیزرهایی تبلیغاتی که اخیراً این شرکت منتشر کرده، می‌توان منتظر معرفی گلکسی ایکس در روز 20 فوریه (1 اسفند) بود.

منبع cnet
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar