بالاخره تصاویری از مدل واقعی «گلکسی اس 20 پلاس» منتشر شد

سامسونگ در تاریخ 11 فوریه (22 بهمن) رویداد اختصاصی سالانه خود موسوم به آنپکد (Unpacked) را برگزار خواهد کرد و انتظار می‌رود در این رویداد از گوشی‌های پرچمدار جدید خود از سری گلکسی اس رونمایی کند. شایعات حکایت از این دارند که سامسونگ امسال یعنی در سال 2020 به منظور بزرگداشت آغاز دهه جدید،‌ تغییری در نامگذاری گوشی‌های خود خواهد داشت و سری جدید را تحت عنوان گلکسی اس 20 (احتمالاً‌ در سه مدل مختلف) روانه بازار خواهد کرد.

تاکنون تصاویر رندر شده منتسب به این سری در فضای مجازی منتشر شده، اما امروز بالاخره شاهد انتشار تصاویری از مدل واقعی گلکسی اس 20 پلاس (پیشرفته‌ترین مدل سری جدید) هستیم که شیوه نامگذاری جدید و نوع طراحی دوربین پیش‌بینی شده برای دوربین پشتی را تأیید می‌کنند. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

مدل واقعی گلکسی اس 20 پلاس

در این تصاویر جدید، گوشی گلکسی اس 20 پلاس فایو جی را از دو نمای پشت و جلوی بدنه مشاهده می‌کنیم. این طور که به نظر می‌رسد، این گوشی در قسمت عقب دارای چهار لنز دوربین معمولی است که در یک کادر مستطیل شکل کنار هم قرار گرفته‌اند. همچنین یک فلاش LED و یک سوراخ که می‌تواند مربوط به یک سنسور ویژه یا میکروفون باشد، در کنار این لنزها دیده می‌شود.

نمای جلویی گلکسی اس 20 پلاس نشان می‌دهد که صفحه نمایش این گوشی همچنان دارای حاشیه‌های خمیده خواهد بود. طراحی حاشیه‌های خمیده سال گذشته در سری گلکسی اس 10 هم دیده شده بود اما بعداً‌ سامسونگ آن را در گلکسی نوت 10 کنار گذاشته بود.

دوربین چهار لنزه گلکسی اس 20 پلاس ظاهراً‌ دارای یک سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی خواهد بود که به واسطه فناوری جدید ادغام 9 پیکسل در 1 پیکسل، می‌تواند تصاویر 12 مگاپیکسلی فوق العاده واضحی را ثبت کند (حتی در شرایط نور کم). در کنار این سنسور اصلی هم به احتمال زیاد از یک سنسور فوق عریض و یک لنز تله فوتو استفاده خواهد شد اما در مورد سنسور چهارم دوربین تاکنون هیچ اطلاعات خاصی منتشر نشده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید