فلای تودی

گزارش جدید: عرضه «گلکسی اس 21 اف ای» به طور کامل لغو شد!

انتظار می‌رفت سامسونگ نسخه مقرون به صرفه از پرچمدارهای ابتدای سال خود را با نام گلکسی اس 21 اف ای (Galaxy S21 FE) را در رویداد ماه گذشته معرفی کند، اما در نهایت عرضه این گوشی به تأخیر افتاد و قرار شد به صورت مستقل در ماه اکتبر رونمایی شود.

اما ظاهراً خبرهای بد در مورد گلکسی اس 21 اف ای تمامی ندارد و بر اساس جدیدترین گزارش‌های واصله از کره جنوبی، رونمایی از این گوشی در ماه اکتبر هم اتفاق نخواهد افتاد. این طور که به نظر می‌رسد، فروش خوب گلکسی زد فولد 3 و همچنین بحران کمبود تراشه، سامسونگ را به این نتیجه رسانده که از عرضه گلکسی اس 21 اف ای به طور کامل چشم‌پوشی کند.

گلکسی اس 21 اف ای

سامسونگ در حال تدارک یک رویداد آنپکد برای اواسط ماه اکتبر (اواخر مهر) بود، اما نماینده شرکت تأیید کرد که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و تیم توسعه در حال حاضر مشغول بررسی این موضوع است که گوشی را وارد بازار کند یا نه. گلکسی زد فولد 3 در حال حاضر با تراشه اسنپدراگون 888 عرضه شده و فروش بسیار خوبی دارد. بنابراین، در چنین شرایطی مسئولان سامسونگ مردد شده‌اند که چرا باید از موجودی این تراشه برای تولید گلکسی اس 21 اف ای استفاده کنند.

در واقع، عدم ثبات و اطمینان در خطوط تولید تراشه، سامسونگ را وادار کرده تا در دو راهی قرار گرفته و تصمیم سختی بگیرد. از یک سو گوشی تاشو گلکسی زد فولد 3 یک محصول فریبنده است و ویترین فناوری‌های نوین شرکت محسوب می‌شود و از سوی دیگر گلکسی اس 21 اف ای با ارزش خرید بالای خود مشتاقان زیادی دارد و می‌تواند به یک گوشی پرفروش تبدیل شود. اما به هر حال، ظاهراً مسئولان شرکت کره‌ای تصمیم خود را گرفته‌اند و این اس 21 اف ای است که قربانی خواهد شد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها