فلای تودی

طراحی دوربین گلکسی اس 23 اولترا فرقی با مدل فعلی نخواهد داشت

در چند روز گذشته، گزارش‌های زیادی در مورد گلکسی اس 23 اولترا و مشخصات احتمالی آن منتشر شده و این گوشی معرفی نشده سامسونگ با اینکه هنوز چندین ماه تا ورود به بازار فاصله دارد، در صدر اخبار حوزه فناوری بوده است. در ادامه همین روند، امروز نیز شاهد انتشار اطلاعاتی جدید از یک منبع موثق هستیم که جزئیات بیشتری را در مورد طراحی پنل پشتی آن فاش می‌کند. با دیجی رو همراه باشید.

این خبر از منبع اطلاعاتی معروف با نام Ice Universe و در توییتر به اشتراک گذاشته است. این منبع در توییت خود فاش کرده که گلکسی اس 23 اولترا دقیقاً با همان طراحی دوربین گلکسی اس 22 اولترا عرضه خواهد شد. به عبارت دیگر، طراحی نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار سامسونگ عملاً تفاوتی با نسل قبلی خود نخواهد داشت و حداقل در قسمت پشتی که چنین خواهد بود.

طراحی دوربین گلکسی اس 23 اولترا

Ice Universe در ادامه افزوده: “به نظر می‌رسد این طراحی خوب است و می‌توان دوباره از آن استفاده کرد؛ چرا که ساده و طبیعی است.” بنابراین، نوع چینش P شکل لنزهای دوربین که به صورت جدا از هم تعبیه شده‌اند، همچنان حفظ شده و در مدل سال آینده نیز تکرار خواهد شد. برای کسانی که نمی‌دانند باید یادآوری کنیم که گلکسی اس 22 اولترا به طور کلی از نظر مشخصات، ویژگی‌ها و طراحی در سطح بسیار بالایی قرار داشت و این واقعیت که از نظر عملکرد عملاً یک مدل از سری نوت محسوب می‌شد، با استقبال مثبت مخاطبان مواجه شد.

با اینکه Ice Universe جزو منابع موثق و معتبر شناخته می‌شود، اما تا زمانی سامسونگ رسماً از طراحی گلکسی اس 23 اولترا پرده‌برداری نکرده، نمی‌توان با قاطعیت در مورد گزارش‌های این چنینی اظهار نظر کرد.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها