دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

عرضه گوشی گلکسی S8 سامسونگ با دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی

شرکت سامسونگ در طی چند ماه آینده به صورت رسمی از گوشی پرچم‌دار جدید  گلکسی S8 رونمایی خواهد کرد و تا به‌حال، مشخصات زیادی از این محصول فاش شده است. براساس گمانه‌زنی‌ها، گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ از یک دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می‌کند و اطلاعات تازه به‌دست‌آمده از حساب کاربری مدیر برنامه‌های شرکت سامسونگ، احتمال عرضه گلکسی S8 را با دستیار صوتی Bixby افزایش داده است.

در حساب‌ کاربری لینکدین June K. Sung، به مسئولیتی در رابطه با ارائه یک دستیار صوتی برای گوشی گلکسی اس 8 اشاره شده است. در این حساب کاربری وی به چیزی بیشتر از یک دستیار صوتی ساده اشاره می‌کند و همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، مدیر برنامه‌های شرکت سامسونگ در ایالات متحده ادعا می‌کند که برای ارائه یک دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی به همراه گلکسی S8 مسئولیت پذیرفته است.

عرضه گوشی گلکسی S8 سامسونگ با دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعیگوشی پرچم‌دار گلکسی S8 سامسونگ  احتمالاً در اواخر ماه مارس معرفی خواهد شد و با توجه به مدت زمان باقی‌مانده، چندین هفته تا رونمایی از گوشی رده‌بالای جدید سامسونگ زمان باقی مانده است. براساس گمانه‌زنی‌ها، شرکت سامسونگ در نظر دارد تا گوشی پرچم‌دار جدید خود را در دو مدل  گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ارائه دهد.

گلکسی اس 8 به یک نمایشگر 5.8 اینچی Quad HD با صفحه‌نمایش سوپرآمولد و گلکسی اس 8 پلاس به یک نمایشگر 6.2 اینچی Quad HD با صفحه‌نمایش سوپرآمولد مجهز خواهد بود. هم‌چنین، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر عرضه گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ در 14 آوریل در کره جنوبی و در 21 مارس به صورت جهانی با قیمت پایه 800 یورو برای مدل پایه وجود دارد. مدل پلاس نیز احتمالاً با قیمتی بیشتر از 900 یورو در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد، شرکت سامسونگ در حال توسعه یک دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی برای گلکسی S8 است و به همین جهت، قابلیت‌ها و توانایی‌های بیشتری در مقایسه با S-Voice خواهد داشت. گمان می‌رود که این دستیار صوتی با نام تجاری Bixby ارائه ‌شود و شرکت سامسونگ با خریداری Viv به رویای متمایزنمودن گوشی‌های پرچم‌دار خود در مقایسه با گوشی‌های آیفون که از دستیار سیری استفاده می‌کنند، جامه عمل پوشانده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar