گلکسی S8 با دو ماه تاخیر معرفی می شود، بروز مشکلات بزرگتر برای سامسونگ

کنگره جهانی موبایل در بارسلونا یکی از بزرگترین رویداد های سال در مورد تلفن همراه است. سامسونگ در سه سال گذشته گوشی های گلکسی S را در این نمایشگاه معرفی می کرد ولی مشکلات به وجود امده برای نوت 7 باعث شده تا احتمالا در این دوره گوشی S8 معرفی نشود.

بخش سامسونگ در کنگره موبایل امسال
بخش سامسونگ در کنگره موبایل امسال

وال استریت ژورنال به اطلاعاتی دست یافته که نشان می دهد مهندسین سامسونگ هنوز به علت دقیق آتش گرفتن گوشی های نوت 7 پی نبرده اند و مدیران شرکت تصمیم گرفته اند معرفی گوشی گلکسی S8 را تا ماه آوریل به تاخیر بیندازند.

در صورتی که این تاریخ درست باشد به این معنی است که سری S8 با دو ماه تاخیر معرفی و عرضه خواهد شد که به خوشنامی سامسونگ در عرضه گوشی های S6 و S7 ضربه خواهد زد. البته سامسونگ در گوشی S8 تغییرات زیادی به وجود آورده تا مشتریان جدید را به سمت خود بکشد. به جز شایعات زیادی که پیرامون این گوشی وجود دارد، وجود دستیار دیجیتالی همانند سیری شرکت اپل و کورتانا شرکت مایکروسافت در گوشی S8 تایید شده و اطلاعات زیادی مبنی بر نسبت زیاد صفحه نمایش به بدنه ی گوشی (همانند شیائومی Mi MIX بیش از 90%) وجود دارد.

ورودی دفتر مرکزی سامسونگ در سئول
ورودی دفتر مرکزی سامسونگ در سئول

ساسمسونگ مشکلات بزرگتری هم به تازگی پیدا کرده. دفتر مرکزی این شرکت در سئول دیروز پس از انتشار گزارش هایی که نشان می داد سامسونگ حدود 4 میلیون دلار به Choi Soon-sil یکی از نزدیکان رئیس جمهور کمک مالی کرده توسط پلیس و نیروهای دولتی مورد بازرسی قرار گرفت.

سامسونگ سال کابوس واری را پشت سر می گذارد و این در حالی است که سایر شرکت ها به پیشرفت خود ادامه می دهند. گوگل و HTC گوشی پیکسل را عرضه کرده اند، اپل به مسیر خود ادامه می دهد، الجی V20 را عرضه کرده که نظرات زیادی را به سوی جلب کرده و سازندگان چینی شروع به نوآوری و پیشرفت کرده اند و به زودی بالاخره در بازار آمریکا عرضه خواهند شد.

منبع Forbes
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها