عکس‌های جدیدی از گلکسی اس 9 در اپلیکیشن Unpacked سامسونگ مشاهده شد

سامسونگ جدیدا اپلیکیشنی وابسته به رویداد Unpacked خود در گوگل پلی عرضه کرده است. در این اپلیکیشن، یک تایمر شمارش معکوس برای شروع این رویداد وجود دارد که شما می‌توانید این شمارش معکوس را در صفحه‌ی اصلی وبسایت دیجی رو و مطلب مرتبط با گوشی گلکسی اس 9، ببینید. سامسونگ در این اپلیکیشن دست به اقدامی جالب زده است؛ یکی از کاربران وبسایت ردیت این برنامه را تجزیه کرده و در آن عکس‌های سه‌بعدی از سامسونگ گلکسی اس 9 یافته است. برای دسترسی به این عکس‌ها، رسانه‌هایی که در رویداد Unpacked 2018 شرکت می‌کنند، باید نشانه‌های مخصوص خود را در کنار گوشی خود قرار دهند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد که گلکسی اس 9 را به صورت AR یا واقعیت افزوده، در گوشی خود مشاهده کنند. این ویژگی با فناوری NFC کار می‌کند. این عکس‌های سه بعدی را می‌توانید در ادامه تماشا کنید.

این عکس‌ها چند چیز را روشن می‌کنند؛ رنگ بنفش کبود بی‌شک جزِء گزینه‌های رنگ این گوشی خواهد بود. علاوه بر این، دکمه‌ی بیکسبی هم همانند گوشی گلکسی اس 8 در کناره‌ی بدنه وجود دارد. هم‌چنین، به نظر می‌رسد که ما شاهد اسپیکر‌های دوگانه خواهیم بود و اسکنر اثر انگشت نیز زیر دوربین قرار خواهد داشت. ماژول‌های فلاش دوربین و ضربان قلب نیز به نظر می‌رسند که با گلکسی اس 8 متفاوت باشند.

حتی اگر جزء اعضای رسانه نیستید، می‌توانید از برنامه‌ی Unpacked 2018 استفاده کنید تا به صورت زنده شاهد رونمایی رسمی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس باشید.

لینک گوگل پلی برنامه‌ی Unpacked 2018 سامسونگ

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها