بلیط هواپیما

اولین نمایش از گیم پلی God of War Ragnarok [تماشا کنید]

سونی در رویداد روز گذشته خود اولین نمایش از گیم پلی God of War: Ragnarok را منتشر کرده و به این ترتیب به انتظار چندین ماهه هواداران خاتمه داد. این شماره ادامه مستقیم بازی God of War است که در سال 2018 عرضه و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

آترئوس، پسر کریتوس، همچنان در این شماره نیز به دنبال پرسش‌های بی‌شمار خود است و قصد دارد تا به هویت واقعی خود پی ببرد. در این بین، شخصیت‌های آشنایی از دنیای نورس، از جمله ثور و اودین، در بازی حضور دارند و البته شخصیت‌های میمیر و فریا نیز همچنان در روند داستان تأثیرگذار خواهند بود.

God of War Ragnarok

این طور که از تریلر برمی‌آید، God of War: Ragnarok توانایی‌های جدیدی به لیست توانایی‌های کریتوس و آترئوس اضافه شده و مخصوصاً آترئوس که کمی بزرگ‌تر و پخته‌تر شده، در مبارزات عملکرد بهتری دارد. در همان اولین صحنه تریلر،‌ می‌توان آترئوس را دید که یک گوزن شکار کرده و با خود به غار آورده است و این در حالی است که در شماره پیش و اوایل بازی، او حتی نشانه‌گیری با کمان را هم به درستی بلد نبود!

نکته قابل ذکر دیگر در مورد God of War: Ragnarok این است که برخلاف شماره گذشته، کوری بارلوگ وظیفه کارگردانی آن را بر عهده ندارد و این کار به اریک ویلیامز سپرده شده است. بازی هنوز زمان عرضه دقیقی ندارد و فقط می‌دانیم که در سال 2022 برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و 5 عرضه خواهد شد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم اولین تریلر گیم پلی God of War: Ragnarok را در رسانه دیجی رو تماشا کنید:

منبع eurogamer
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها