گوگل به صورت تصادفی گوشی پیکسل 4 ای را رونمایی کرد!

همیشه قبل از اینکه یک گوشی جدید به صورت رسمی از سوی شرکت سازنده معرفی شود، تصاویر و اطلاعات آن توسط منابع مختلف به بیرون درز می‌کنند. اما گاهی اوقات این درز اطلاعات از جانب خود شرکت سازنده رخ می‌دهد که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این اتفاق امروز برای گوگل رخ داده و فروشگاه شعبه کانادی این شرکت به صورت اتفاقی تصویری از پیکسل 4 ای (Pixel 4a) را بر روی سایت خود بارگذاری کرده است.

با توجه به این تصویر، گوگل پیکسل 4 ای در پشت بدنه خود تنها از یک لنز دوربین استفاده خواهد کرد و دوربین سلفی هم داخل حفره نمایشگر و در گوشه بالای سمت چپ تعبیه شده است. اسکنر اثر انگشت به شکل سنتی در پشت بدنه قرار دارد و جک 3.5 میلی متری هدفون هم همچنان حفظ شده است.

گوشی گوگل پیکسل 4 ای

روی صفحه نمایش گوشی تاریخ 12 مه (23 اردیبهشت) درج شده که می‌تواند نشان دهنده این موضوع باشد که گوگل قصد داشته این گوشی را در تاریخ مذکور و در جریان کنفرانس I/O رونمایی کند. اما در لحاظ آخر تصمیم شرکت عوض شده و تاریخ رونمایی را به عقب انداخته است.

گوشی مقرون به صرفه پیکسل 4 ای این روزها چپ و راست تأییدیه از مراجع مختلف دریافت می‌کند و همین نشانه‌ای است از رونمایی قریب الوقوع آن. البته در این بین، برخی منابع هم خبر از عرضه گوشی در فصل پاییز و ماه اکتبر داده‌اند، اما به نظر نمی‌رسد معرفی گوشی تا آن زمان به تعویق افتاده باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها