فبلت جدید لنوو مجهز به تکنولوژی پروژه تانگو گوگل [CES 2016]

گوگل و لنوو طی یک بیانیه مشترک اعلام کردند که هر دو آنها به صورت مشترک بر روی ساخت یک تلفن اندرویدی و زیر قیمت 500 دلار، مجهز به تکنولوژی پروژه تانگو گوگل، مشغول به کار می‌باشند.

پروژه تانگو که نشات گرفته از Google ATAP نیز می‌باشد، به عنوان یکی از بهترین و جالبترین تکنولوژی‌های گوگل در سال 2014 معرفی شد.
ایده اولیه در پشت پروژه تانگو آن است که دو چشم به اسمارت فون ها اضافه گردد که بتوانند درک عمیقی را همانند یک انسان به دست آورند.

هرچند که استفاده از این پروژه تا به امروز انجام نگردیده بود، اما این دو کمپانی با اعلام این خبر عنوان کردند که تابستان سال جاری، مصرف کنندگان قادر به لمس پروژه تانگو از نزدیک خواهند بود.

w704

یکی از دلایل آن که چرا گوگل با لنوو برای عرضه این تکنولوژی همکاری کرده است، بنا به گفته های گوگل آن است که از دید آنها کمپانی لنوو، موثرتر از هر برند دیگری در این زمینه می‌توانست فعالیت نماید.
این محصول مشترک یک فبلت 6.5 اینچی بوده که شامل ترکیبی از لنز 4 مگاپیکسلی و 180 درجه ای Fish-eye، دوربینی با زاویه 120 درجه در قسمت جلو و همچنین یک دوربین با قابلیت سنجش عمق می‌باشددرواقع به وسیله سنسور سنجش عمق، شما به راحتی قادر خواهید بود تا نمای سه بعدی محیط اطراف خود را ترسیم نمایید.

بنا به گفته لنوو، این فبلت 6.5 اینچی در تابستان سال جاری در ایالات متحده به عرضه درخواهد آمد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع businessinsider
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.