قابلیت مارک کردن عکس‌های مورد علاقه به Google Photos اضافه می‌شود

بنا به تازه ترین اخبار منتشر شده، گوگل به زودی یک قابلیت جدید دیگر را به اپلیکیشن Photos خود اضافه خواهد کرد. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد تا عکس های دلخواه خود را با مارک کردن آن ها، در یک مجموع با عنوان Favorites گرد هم بیاورد تا دسترسی به عکس های مورد علاقه به سرعت امکان پذیر باشد. خبر تأیید رسمی این قابلیت در اکانت توییتر این سرویس منتشر شده و به زودی شاهد اضافه شدن آن به اپلیکیشن Photos خواهیم بود.

نحوه کار نیز بدین صورت است که هنگام مشاهده تصاویر در Google Photos و در حالت تمام صفحه، هر عکسی را بخواهید به علاقه مندی های خود اضافه کنید، کافیست تا بر روی آیکون ستاره در بالا و سمت راست صفحه لمس کنید. همچنین برای دسترسی به تمام تصاویری که به این طریق مارک کرده اید، باید به تب آلبوم ها مراجعه کرده و به دنبال آلبوم Favorites یا علاقه مندی ها بگردید.

علاقه مندی ها در گوگل فوتوز

گوگل اعلام کرده که این قابلیت جدید طی یک هفته پیش رو در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و البته در کنار معرفی این قابلیت جدید، گفته شده که به زودی امکان پسند کردن یا در اصطلاح لایک کردن تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران نیز مهیا خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها