تصاویر جدیدی از Google Pixel 3 XL منتشر شد

در چند ماه اخیر تصاویر متعددی از سری جدید گوشی های گوگل پیکسل منتشر شد و مشخصات سخت افزاری این گوشی ها نیز تا حدی مشخص شده است. همانطور که می دانید، گوگل ماه آینده از این گوشی ها رونمایی خواهد کرد و اینطور که گفته شده نام گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال روی آنها گذاشته شده است.

امروز تصاویر جدیدی از Pixel 3 XL منتشر شد که نشان می دهد بخش انتقادی موسوم به ناچ در این گوشی به طرز کاملا مشخصی تعبیه شده است. حاشیه های اطراف نمایشگر نیز به قدری نیست که بتوان آن را بدون حاشیه دانست.  اینطور که از این تصاویر پیداست، دوربین گوشی همچنان به صورت یگانه در نظر گرفته شده و اسکنر اثر انگشت نیز در پشت گوشی قرار دارد.

طراحی Pixel 3 XL کاملا ساده بوده و گوگل تنها به حک حرف G در پشت گوشی رضایت داده است. در جلوی این اسمارت فون نیز هیچ دکمه‌ای وجود ندارد و بخش بالای گوشی، قسمت اضافه‌ای دیده می شود که محلی برای قرارگیری سنسورها و دوربین سلفی گوشی است.، درست مانند آیفون 10!

اینطور که به نظر می‌رسد، طراحی Pixel 3 XL چندان جالب توجه نیست، اما انتظار می‌رود که این گوشی از نظر سخت افزاری و عملکرد کلی، رقیب سرسختی برای دیگر گوشی های پرچمدار 2018 باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها