آی پینز

بروز مشکل تخلیه سریع باتری در پیکسل 6 و 7 بعد از انجام به‌روزرسانی!

اخیراً دارندگان مدل‌های مختلف گوگل پیکسل از ایجاد مشکل در بخش باتری و تخلیه سریع شارژ گوشی خود خبر داده‌اند. ظاهراً این مشکل پس از به‌روزرسانی آخر هفته برنامه Google ظاهر شده و حداقل بر روی گوشی‌های پیکسل 6، پیکسل 6 پرو، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو تأثیر می‌گذارد.

کاربران گوشی‌های مورد اشاره گزارش داده‌اند که گوشی آن‌ها بسیار گرم شده و باتری آن نیز خیلی سریع تخلیه می‌شود. بر اساس گزارش داخلی سیستم عامل اندروید، برنامه گوگل مقصر اصلی است، اگر چه برخی از کاربران نیز Android System Intelligence را به عنوان ریشه مشکل گزارش کرده‌اند.

مشکل تخلیه سریع باتری در پیکسل 6 و 7

کسانی هم که برای حل مشکل با پشتیبانی گوگل تماس گرفته‌اند، می‌گویند راه‌کارهایی که به آن‌ها توصیه شده مؤثر نبوده و جوابی نگرفته‌اند. از جمله راه‌کارهایی که بخش پشتیبانی گوگل پیشنهاد می‌کند، بازگرداندن برنامه Google به نسخه قبلی و یا حتی بازگرداندن کل گوشی به تنظیمات کارخانه است.

با توجه به اینکه نه بازگشت به نسخه قدیمی برنامه Google و نه بازنشانی تنظیمات کارخانه مشکل را برطرف نمی‌کند، ممکن است این مشکل مربوط به سرور باشد. گوگل هنوز به طور رسمی به این مشکل رسیدگی نکرده و وعده‌ای هم برای برطرف کردن آن نداده است. بنابراین، اگر با مشکل مشابهی در گوشی پیکسل خود روبرو شده‌اید، فعلاً کار خاصی از دست‌تان بر نمی‌آید و باید منتظر اطلاعیه‌های آتی گوگل و به‌روزرسانی‌های احتمالی بمانید.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها