فلای تودی

تاریخ عرضه پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو مشخص شد

در حالی که اپل دوست دارد گوشی‌های جدید خود را در ماه سپتامبر عرضه کند، گوگل همواره در سال‌های اخیر تلاش کرده تا ماه اکتبر را برای عرضه سری اصلی پیکسل خود انتخاب کند و طبق گزارش جدید، ظاهراً در سال 2022 نیز قرار نیست چیزی تغییر کند. گفته می‌شود این اطلاعات جدید که توسط FrontPageTech منتشر شده، از “منابع بسیار معتبر” به دست آمده‌اند. بد نیست اشاره کنیم که FrontPageTech سال گذشته هم تاریخ عرضه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را به دقت پیش‌بینی کرده بود. با دیجی رو همراه باشید.


بیشتر بخوانید:


بر اساس آنچه که در گزارش امروز آمده، گوشی‌های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در تاریخ 6 اکتبر (14 مهر) برای پیش‌سفارش در دسترس خواهند بود از روز 13 اکتبر (21 مهر) نیز وارد بازار می‌شوند. در حالی که تاریخ معرفی این گوشی‌ها به طور مشخص اعلام نشده اما با توجه به تاریخ‌های مذکور می‌توان چنین استنباط کرد که رویداد معرفی سری پیکسل 7 نیز در همان روز شروع پیش‌سفارش (14 مهر) یا حداکثر یک یا دو روز زودتر برگزار خواهد شد.

پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو
گوگل برای شکست دادن افشاگران، خودش زودتر از موعد طراحی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را به نمایش گذاشت!

و بنابراین، یک بار دیگر گوگل به سنت عرضه پیکسل‌ها در ماه اکتبر پایبند خواهد بود، اگرچه که امسال معرفی این گوشی‌ها در ماه اکتبر کمی زودتر از سال 2021 انجام خواهد شد. این شرکت معمولاً در رازداری بسیار ضعیف عمل می‌کند و همواره اطلاعات گوشی‌هایش بسیار زودتر از معرفی رسمی آن‌ها به بیرون درز می‌کند. از همین رو در ماه مه و در جریان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود، طراحی گوشی‌های جدیدش را به نمایش گذاشت تا به این ترتیب از افشاگران جلو بیفتد!

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها