آی پینز

گوگل پیکسل 7 به یک تراشه تنسور جدید مجهز خواهد بود

این طور که به نظر می‌رسد شایعات در مورد نسل بعدی گوشی‌های هوشمند گوگل شروع شده و اخیراً شاهد انتشار اولین جزئیات در مورد سری جدید گوگل پیکسل 7 هستیم. وب سایت 9to5Google به تازگی توانسته به اطلاعاتی مانند اسم رمز دو گوشی جدید سری پیکسل 7، اطلاعاتی در مورد تراشه جدید تنسور و مودم جدیدی که ظاهراً توسط سامسونگ ساخته شده، دست پیدا کند. ما نیز در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم. با دیجی رو همراه باشید.

در حال حاضر چهار ماه از عرضه رسمی سری پیکسل 6 می‌گذرد و کم کم بازار شایعات در مورد نسل بعدی داغ می شود. بر اساس جزئیاتی که به تازگی از طریق کدهای نسخه بتای اندروید 13 کشف شده، گوگل در نظر دارد تا در سری جدید پیکسل 7 از یک تراشه جدید با نام GS201 Tensor با اسم رمز “Cloudripper” استفاده کند.

گوگل پیکسل 6 پرو

علاوه بر این، تراشه جدید GS201 Tensor ظاهراً از یک مودم جدید و معرفی نشده سامسونگ با شماره مدل “g5300b” بهره‌مند خواهد بود. در سری گوگل پیکسل 6 نیز شماره مدل “g5123b” برای مودم این گوشی‌ها ذکر شده بود و بعداً معلوم شد اگزینوس 5123 است. از همین رو می‌توان انتظار داشت که مودم سری پیکسل 6 از نوع اگزینوس 5300 باشد.

با این حال، Cloudripper تنها اسم رمزی نیست که در کدهای اندروید 3 کشف شده و دو اسم رمز Cheetah و Panther هم در ارتباط با مودم اگزینوس 5300 وجود دارد که به اعتقاد 9to5Google احتمالاً به مدل‌های آینده گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو اشاره دارند.

نکته دیگری که جالب به نظر می‌رسد این است که گوگل این بار از ماهی و موجودات دریایی عجیب عبور کرده و برای انتخاب اسم رمز محصولات جدید خود به سراغ گربه‌سانان رفته است! (Cheetah به معنی یوزپلنگ و Panther به معنی پلنگ می‌باشد).

منبع pocketnow
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها