گوگل محدودیت دانلود از پلی استور از طریق اینترنت سیم کارت را برداشت!

با توجه به اینکه برنامه های موبایلی مختلفی وجود دارند که شامل فایل‌هایی با حجم‌های بسیار بالا هستند، کاملاً قابل درک است که شرکت هایی نظیر اپل و گوگل برای حمایت از کاربران خود محدودیت هایی را در دانلود فایل‌ها از طریق اینترنت سیم کارت گوشی در نظر بگیرند. این مسئله در طول سالیان گذشته بهبود یافته است، و اکنون به نقل از Android Police به نظر می رسد که گوگل گزینه های بیشتری را پیش روی کاربران خود قرار داده است.

همان طور که در تصویر بالا نیز می توانید مشاهده کنید، کاربران سیستم عامل اندروید از این پس می‌توانند انتخاب کنند که در هنگام دانلود برنامه‌ها از فروشگاه پلی استور از کدام شبکه می خواهند استفاده کنند. به عنوان مثال آن‌ها می توانند تنها اتصال وای فای را برای این منظور انتخاب کنند یا از هر شبکه دیگری از جمله شبکه های تلفن همراه استفاده کنند.

به هر حال گوگل یادداشتی منتشر کرده و تذکر داده است کسانی که از اینترنت سیم کارت خود برای دریافت برنامه‌ها از گوگل پلی استفاده می‌کنند ممکن است به واسطه استفاده بیش از حد از حجمی که توسط اپراتور تعیین شده، هزینه‌های بیشتری را متقبل شوند. بنابراین قبل از انتخاب این گزینه باید تمامی جوانب کار را سنجیده و مثلاً برای به‌روزرسانی خودکار برنامه‌ها از طریق پلی استور چاره‌ای بیندیشید. به هر حال با توجه به بسته‌های متنوعی که این روزها از طرف شرکت‌های مخابراتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، اضافه شدن این گزینه و برداشتن محدودیت استفاده از اینترنت سیم کارت می‌تواند برای برخی افراد خوشایند باشد. حتی امکان استفاده نامحدود از اینترنت سیم کارت در حالت رومینگ هم مهیا شده و کسانی که سفرهای خارجی زیادی دارند می‌تواند از آن استفاده کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها