گوگل اپلیکیشن هنگ اوت را به دو بخش مکالمات رسمی و غیر رسمی تقسیم می‌کند!

گاهی اوقات بسیاری از ما احتیاج داریم تا مکالمات و تماس‌های خود را به دو دسته کاری و خانوادگی تقسیم کنیم و حتی برای هر دسته محدودیت‌های خاص خود را اعمال کنیم. به تازگی کمپانی گوگل اپلیکیشن پیام رسان هنگ اوت را به دو دسته برای سرویس‌دهی تقسیم کرده است که شامل Meet و Chat می‌شود. این دو سرویس خدمات‌رسانی تماس‌های ویدیوی برای دادن کنفرانس و مکالمات گروهی را ارائه می‌دهند و در اصل به رقابت دو سرویس اسلک (Slack) و مایکروسافت (Microsoft) رفته‌اند. هر دو بخش اپلیکیشن هنگ اوت می‌توانند به خدمات G Suite گوگل یا business دسترسی داشته باشند.

هنگ اوت میت (Meet) سرویس تماس‌های ویدیویی و کنفرانسی را با نمایش دادن تمام صفحه نمایش برای تمام کارمندان در سراسر جهان امکان‌پذیر می‌کند. با استفاده از این سرویس، کاربر می‌تواند در یک تماس تا 30 نفر دیگر را روی خط داشته باشد و ملاقات خود را در هر نقطه از جهان شروع کند و به خاتمه برساند. کاربر برای شروع تماس می‌تواند تنها لینک ملاقات را برای افراد شرکت‌کننده بفرستد و دیگر افراد احتیاجی ندارند که حساب کاربری داشته باشند یا حتی این اپ را دانلود و نصب کنند. در آخر باید گفت به راحتی با هر دستگاهی که داشته باشید می‌توانید تنها با داشتن لینک کنفرانس می‌توانید به افراد دیگر بپیوندید.

هنگ اوت چت (Chat)، اپلیکیشن پیام رسانی همانند اسلک (Slack) خواهد بود که کاربران می‌توانند با هم تماس صوتی و تصویری داشته باشند و فایل‌های مختلفی را با هم به اشتراک بگذارند. به علاوه کاربران با استفاده از G Suite می‌توانند به آسانی اسناد و مدارک را از سرویس‌های دیگر گوگل در مکالماتشان ضمیمه کنند. همانند تلگرام، این سرویس هم از بات‌ها و کاربرانی که کدهای خود را می‌نویسند پشتیبانی می‌کند و به زودی به کمپانی‌های دیگر، اجازه اضافه کردن بات خود در هنگ اوت چت داده خواهد شد.

از امروز سرویس هنگ اوت میت در دسترس کاربران گوگلی قرار دارد ولی برای استفاده از خدمات هنگ اوت چت باید در برنامه Early Adopter ثبت نام کنید. برای خبرهای بیشتر از محصولات گوگل همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها