گوگل برترین بازی‌ها و برنامه‌های اندروید در یک سال گذشته را معرفی کرد

همه ساله گوگل اقدام به انتخاب بهترین بازی‌ها و برنامه‌های عرضه شده در پلی استور می‌کند، و این رویداد با عنوان Google Play Awards شناخته می‌شود. امروز نیز مطابق هر سال این شرکت برترین بازی‌ها و برنامه‌های عرضه شده در فروشگاه آنلاین اندروید در طی یک سال گذشته و منتهی به ماه آوریل 2018 را معرفی کرد. برخی از برنامه هایی که در لیست نهایی قرار گرفته اند، در طول سال نیز به عنوان برترین عناوین فصلی فروشگاه پلی استور انتخاب شده بودند، اما انتخاب های نهایی Google Play awards از بین بازی‌هایی بوده‌اند که یا از آوریل 2017 به بعد منتشر شده‌اند و یا از آن زمان به بعد یک به‌روزرسانی های بزرگ داشته اند.

جوایز Google Play امسال دارای 9 دسته بندی می باشد که برنامه ها و بازی هایی را که بهترین تجربه کاربری را در سیستم عامل اندروید ارائه می دهند، در خورد جای داده‌اند. این اپلیکیشن ها عموماً از ویژگی های برجسته پلتفرم اندروید استفاده کرده و همچنین از زبان طراحی مواد این سیستم عامل برای دست یافتن به نتایج عالی بهره گرفته اند و در نهایت اینکه برای اجرای در طیف گسترده‌تری از دستگاه‌ها بهینه سازی شده‌اند. یک نکته جالب در مورد لیست امسال این است که دیگر شاهد اهدای جوایز در بخش های کلی “بهترین برنامه” و “بهترین بازی” نیستیم، بلکه سعی شده تا بازی ها و برنامه ها بر اساس سبک و ژانر خاص خودشان دسته بندی و مقایسه شوند.

تمام اپلیکیشن هایی که در لیست بهترین های اندروید جای گرفته‌اند، توسط کارکنان گوگل انتخاب شده اند و همچنین موفق شده اند امتیاز بالاتری را از کاربران فروشگاه گوگل پلی دریافت کنند، بنابراین لزوماً نمی توان گفت این بازی ها و برنامه ها بسیار محبوب هستند. در واقع اگر به لیست مذکور مراجعه کرده و نگاهی به برندگان سال جاری داشته باشید، احتمالا با یک برنامه بسیار مفید یا یک بازی اعتیاد آور مواجه خواهید شد که پیش از این هرگز نامش را هم نشنیده بودید. برای مشاهده لیست کامل برندگان Google Play awards 2018 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
2 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
حامد
2 سال قبل

لینک مشکل داره

ناشناس
2 سال قبل

لینک مشکل داره