هدست واقعیت مجازی Daydream View گوگل؛ سبک، بیسیم و مناسب گوشی های هوشمند

کمپانی گوگل طی مراسمی در دقایقی پیش از یک هدست واقعیت مجازی جدید رونمایی کرد که جریان متفاوتی از هدست های واقعیت مجازی حال حاضر بازار را یدک می‌کشد. اما راز متفاوت بودن آن در چیست؟

دو تفاوت اصلی در اینجا وجود دارد: اول اینکه هدست دی دریم ویو گوگل بسیار سبک و راحت بوده و از جنس تنفس طلبی ساخته شده است. بر خلاف بسیاری از هدست های واقعیت مجازی سنگین و بزرگی که در بازار می‌بینیم این هدست کاملا مناسب برای کاربرد روزانه مصرف کنندگان است. دومین تفاوت بدون کابل بودن این هدست است تا شما با قرار دادن این هدست بر روی صورت خود، لذت خوبی از واقعیت مجازی را تجربه کنید.

علاوه بر این دی دریم ویو (Daydream View) از کنترلر مینیمالیستی و جمع و جوری برخوردار است که ویژگی‌هایی با دقت بالا را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با آن بکشید و حتی از آن به عنوان یک دسته بازی استفاده کرده و حرکت را نیز کنترل کنید.

با این حال یک هدست واقعیت مجازی بدون محتوی هیچ معنایی ندارد. این دقیقاً چیزی است که باعث شده تا بسیاری از هدست های فعلی بازار به موفقیت نرسند و یا عمر درخشش آن‌ها کوتاه باشد. گوگل هزاران محتوا را به ارمغان خواهد آورد؛ اگر چه این هدست از اپلیکیشن های Street View، Youtube و Google Photos نیز برخوردار خواهد بود.

در انتها باید به قیمت این محصول اشاره کرد که می‌تواند نقطه عطفی برای آن به حساب آید. گوگل برای قیمت این محصول تنها 79 دلار را در نظر گرفته است و از اواسط ماه نوابر می‌توانیم آن را در بازار مشاهده کنیم.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها