Grand Theft Auto 6 در سال 2022 عرضه خواهد شد!

در حال حاضر چند سال از عرضه آخرین نسخه از سری بازی محبوب راک استار تحت عنوان Grand Theft Auto می‌گذرد و اگر امیدوارید در آینده‌ای نزدیک بتوانید شماره ششم از این مجموع را تجربه کنید، خبر خوبی برایتان نداریم. بر اساس گزارشی که به تازگی کانال یوتیوبی The Know منتشر کرده، به نظر می‌رسد Grand Theft Auto 6 برای عرضه در سال 2021 یا 2022 آماده می‌شود و به این زودی‌ها شاهد عرضه آن نخواهیم بود.

کانال The Know علاوه بر فاش کردن تاریخ احتمالی عرضه Grand Theft Auto 6، مدعی شده که این بازی در حال حاضر تحت عنوان Project Americas در دست ساخت است. همچنین شایعه شده که این بازی در منطقه ایالات متحده و آمریکای جنوبی جریان خواهد داشت و بازیکنان قادر خواهند بود بین این دو منطقه رفت و آمد کرده و همچنین پا به شهر معروف این سری، یعنی وایس سیتی بگذارند.

با توجه به این اخبار می‌توان گفت هنوز چند سالی تا عرضه Grand Theft Auto 6 باقی مانده که البته با در نظر گرفتن مدت زمان ساخت نسخه پنجم، این مسئله چندان هم دور از ذهن نیست. شایان ذکر است که راک استار با معرفی GTA Online باعث شده تا تجربه این سری از بازی‌ها با جدیت بیشتری همچنان دنبال شود و اگر به لیست پرفروش‌ترین بازی‌های مناطق مختلف رجوع کنید، خواهید دید که Grand Theft Auto 5 هنوز هم به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. در چنین شرایطی می‌توان حدس زد که راک استار فعلاً در حال بهره‌برداری از شماره پنجم مجموعه است و شاید به این زودی‌ها قصد کنار گذاشتن آن را نداشته باشد.

تنها سؤالی که در این بین بی‌پاسخ باقی مانده این است که اگر Grand Theft Auto 6 سه یا چهار سال دیگر عرضه خواهد شد، پلتفرم‌های مقصد آن کدام‌ها خواهند بود؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها