بازی اول شخص Graven با انتشار یک تریلر معرفی شد [تماشا کنید]

بازی اول شخص Graven امروز و در جریان رویداد آنلاین استودیوی ریلمز دیپ (Realms Deep) معرفی شد. این بازی در واقع ادامه معنوی سری بازی‌های Hexen است که آخرین شماره آن یعنی Hexen 2 در سال 1997 عرضه شده بود. حتی کارگردان بازی، یعنی فردریک شرایبر، هم در مصاحبه‌ای که اخیراً داشته به این موضوع ادغان و عنوان کرده “Graven به نوعی همان Hexen 3” است.

Graven دارای سبک اکشن اول شخص و فضایی تاریک است و آقای شرایبر در توصیف آن می‌گوید: “این بازی یک عنوان اکشن ماجرایی معمایی است که المان‌های نقش آفرینی کمی هم در گوشه و کنار خود دارد”. این المان‌های نقش آفرینی شامل مأموریت‌ها، جادوها و ارتقاهای مختلف است. شما در بازی نقش یک کشیش که به جرمی ناکرده محکوم شده قرار خواهید داشت و همان‌طور که می‌توان انتظار داشت تا انتهای بازی باید با دشمنان مبارزه کرده و بی‌گناهی خود را به اثبات برسانید.

بازی اول شخص Graven

تنوع اسلحه‌ها و جادوها در Graven بسیار بالاست و انواع سلاح‌های سرد از شمشیر و خنجر گرفته تا کمان خودکار، در لیست سلاح‌های بازی جای دارند. با توجه به زمان روی دادن ماجراهای بازی در قرون وسطی، نباید انتظار دیدن سلاح‌های گرم را داشته باشیم و جادوها به نوعی جایگزین این نوع سلاح‌ها شده‌اند.

Graven در سال 2021 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد. در انتها از شما دعوت می‌کنیم اولین تریلر منتشر شده از بازی را در دیجی رو تماشا کنید:

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع pcgamer
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها