Gresso آیفون 7 های لوکس مزین به الماس سیاه را معرفی کرد

آیفون 7 الماس سیاه Gresso

Gresso یکی از برندهای لوکس به شمار می‌رود و علاقه زیادی به تزئین گوشی‌های هوشمند رده بالا و لوازم جانبی آن‌ها، با جواهرات دارد. آخرین محصول این کمپانی روسی هم مجموعه‌ آیفون 7 الماس سیاه (iPhone 7 Black Diamond) است که شامل سه گوشی هوشمند آیفون 7 مشکی بوده و قیمت هر یک از این گوشی‌ها 500،000 دلار می‌باشد. جالب است بدانید که در پشت بدنه هر یک از این آیفون‌ها 1450 الماس سیاه به کار رفته، در حالی که بدنه آن‌ها نیز از جنس تیتانیوم اعلاء درجه 5 ساخته شده است.

آرم Gresso و قاب دوربین نیز در مجموع با 10 گرم طلای 18 عیار تزئین شده‌اند و تکمیل کننده این مجموعه نیز هدفون بی‌سیم اپل خواهد بود که با بیش از 30 الماس سیاه پوشیده شده است. هر یک از این گوشی‌های آیفون تزئین شده کاملاً دست‌ساز بوده و برای تزئین هر کدام از آن‌ها حدود 18 ساعت زمان صرف شده است. باید به این نکته هم اشاره کنیم که مدل استفاده شده برای تولید این گوشی‌های گرانقیمت از نوع آیفون‌ 7 های 256 گیگابایتی می‌باشد.

آیفون 7 لوکس Gressoالبته Gresso برای کسانی که از پس تأمین هزینه 500،000 دلاری خرید این آیفون 7 های لوکس برنمی‌آیند پیشنهاد دیگری هم دارد. این شرکت قاب‌هایی برای آیفون 7 طراحی کرده که از جنس تیتانیوم درجه 5 ساخته شده و با استفاده از طلای 18 عیار و الماس تزئین گردیده است. این قاب‌ها در تعداد 999 عدد تولید شده‌اند و قیمت پایه آن‌ها نیز برابر 2500 دلار اعلام شده است.

Gresso هنوز تاریخ عرضه این محصولات لوکس را اعلام نکرده، اما اگر شما هم قصد خرید یکی از این آیفون‌های گرانقیمت و یا قاب‌های لوکس را دارید بهتر است از طریق وب‌سایت شرکت سازنده پیگیر اخبار آن‌ها باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar