تاریخ عرضه جدید Halo Infinite اعلام شد + اسکرین شات‌های جدید

Halo Infinite با وجود نمایش ضعیفی که در آخرین رویداد ایکس باکس داشت،‌ همچنان به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های نسل جدید مایکروسافت به شمار می‌رود و طرفداران مجموعه هیلو بی‌صبرانه منتظر تجربه کردن آن هستند. حال، خبر خوش اینکه سازنده بازی یعنی 343 Industries امروز تاریخ عرضه جدید آن را اعلام کرد؛ هر چند که این تاریخ زیاد هم دقیق نیست و البته نشان از تأخیر بلند مدت بازی دارد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

بر اساس پستی که 343 Industries امروز در بلاگ رسمی خود منتشر کرده، بازی Halo Infinite پس از بهینه‌سازی‌ها و بهبودهایی که بر روی آن اعمال می‌شود، در فصل پاییز 2021 وارد بازار خواهد شد. همان‌طور که گفتیم فعلاً به روز یا حتی ماه دقیق عرضه هم اشاره نشده و انتشار بازی در فصل پاییز سال آینده به معنی تأخیر خوردن یکساله آن است!

بازی Halo Infinite

Halo Infinite در ابتدا قرار بود یکی از بازی‌های لانچ ایکس باکس سری ایکس باشد و به همراه این کنسول نسل جدید در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. اما نمایش بسیار ضعیف آن در رویداد ایکس باکس و انتقاداتی که به ویژه در رابطه با گرافیک آن مطرح شد، باعث شدند تا 343 Industries تاریخ عرضه بازی را عقب انداخته و بر روی ارتقاء کیفی آن تمرکز کند.

343 Industries در پست امروز خود به نمایش مورد انتقاد Halo Infinite هم اشاره کرده و گفته است که در آن زمان هدف از نمایش بازی تنها نشان دادن گوشه‌ای از گیم‌پلی بازی بوده و بازی هنوز مراحل ساخت نهایی خود را پشت سر نگذاشته بود. این استودیو در انتها وعده گرافیک به مراتب بهتر و بالاتری را در نسخه نهایی بازی داده و برای اثبات این مدعا چند اسکرین شات جدید را هم منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع beebom
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها