آی پینز

مشخصات دوربین شش لنزه گوشی جدید سونی فاش شد

هفته گذشته شنیدیم که سونی در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند جدید از سری اکسپریا است که در مجموع دارای هشت لنز دوربین خواهد بود! (دو لنز در جلو و شش لنز نیز در پشت دستگاه). در آن زمان هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات این لنزها نداشتیم، اما امروز اطلاعاتی جدیدی از اکپسریای جدید سونی به بیرون درز کرده که می‌تواند به سؤالات ما در رابطه با دوربین عجیب آن پاسخ دهد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

منبعی که این اطلاعات را فاش کرد ادعا می‌کند که گوشی اکسپریای جدید در جلوی بدنه خود به یک لنز 10 مگاپیکسلی به همراه سنسور مدت پرواز 0.3 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود. همچنین گفته شده که این گوشی در قسمت پشتی خود، از یک دورربین اصلی 48 مگاپیکسلی با دیافراگم متغیر F1.2 / 2.4 برخوردار خواهد بود. این لنز دوربین توسط یک ماژول 12 مگاپیکسلی دیگر که آن هم دارای دیافراگم متغیر F1.2 / 2.4 است، همراهی خواهد شد.

مشخصات دوربین شش لنزه گوشی جدید سونی فاش شد

علاوه بر این‌ها، دوربین شش لنزه پشتی شامل یک سنسور مدت پرواز 0.5 مگاپیکسلی بوده و بقیه لنزها نیز به ترتیب 20، 8 و 16 مگاپیکسلی خواهند بود که گشودگی دیافراگم همگی آن‌ها هم برابر F2.4 ذکر شده است.

لنز اصلی و سنسور مدت پرواز (ToF) در این سیستم دوربین، احتمالا با لنزهای زاویه گسترده و تله فوتو همراهی خواهند شد. اما جزئیات دقیقی از دو ماژول باقیمانده ارائه نشده است.

البته باز هم یادآوری می کنیم که این اطلاعات به طور کامل معتبر نیستند و تا زمانی که سونی رسماً آن‌ها را تأیید نکرده، نمی‌توان با قاطعیت در موردشان نظر داد.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها