HMD: تمام دستگاه‌های نوکیا اندروید 8.0 اوریو را دریافت خواهند کرد

پس از سونی که مدتی پیش لیست دستگاه‌هایی را که به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را دریافت می‌کنند را منتشر کرد، این بار شرکت HMD که امتیاز تولید تلفن‌های همراه نوکیا را داراست تأیید کرد که تمامی تلفن‌های همراه اندروید ارائه‌شده توسط این شرکت یعنی دستگاه‌های نوکیا 3، 5، 6 و 8 به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را دریافت خواهند کرد.

متأسفانه بازه زمانی برای ارائه این به‌روزرسانی‌ها منتشرنشده است اما اگر به خاطر داشته باشید در روز معرفی اندروید اوریو گوگل اعلام نمود که محصولات برخی کمپانی‌ها از جمله HMD تا پایان سال جاری میلادی به‌روزرسانی این نسخه را دریافت خواهند نمود.

گوگل در تاریخ 30 مردادماه اندروید اوریو را معرفی کرد و از آن تاریخ تابه‌حال این به‌روزرسانی تنها برای دستگاه‌های پیکسل و نکسوس‌های این کمپانی عرضه‌شده است. HMD پیش‌ازاین هم قول ماه‌ها ارائه به‌روزرسانی‌های امنیتی و سیستم‌عامل را به خریداران خود داده بود و به نظر می‌رسد خریداران این برند تا مدت‌ها نیازی به نگرانی بابت عدم دریافت به‌روزرسانی‌ها نخواهند داشت حتی دارندگان نوکیا 3 که از محصولات رده پایین به شمار می‌رود و دارای چیپست مدیاتک است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع Gsm Arena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.