بلیط هواپیما فلای تودی

انتشار تصاویری واقعی از آنر 60 و آنر 60 پرو در فاصله دو روز تا رونمایی رسمی

سری آنر 60 روز چهارشنبه معرفی همین هفته معرفی خواهد شد و اکنون در فاصله دو روز مانده تا رونمایی رسمی، شاهد انتشار تصاویری واقعی از آنر 60 و آنر 60 پرو هستیم که نکات جدیدی را در مورد آن‌ها فاش می‌کنند. سخت افزار داخلی این دو گوشی تا حد زیادی داخلی مشابه خواهد بود، اما تصاویر جدید نشان می‌دهند که مدل پرو لبه‌های بالایی و پایینی خمیده‌ای داشته و باعث می‌شود تا حاشیه‌های اطراف نمایشگر باریک‌تر به نظر برسند.

همچنین در تصاویر کاملاً مشخص است که مدل پرو از لحاظ قدی کمی بلندتر از مدل استاندارد بوده اما در عین حال پهنای یکسانی دارد. در آخرین تصاویر رندر شده‌ای که از گوشی‌های این سری منتشر شده بود، حاشیه‌های اطراف نمایشگر متفاوت به نظر می‌رسیدند و حالا به نظر می‌رسد تفاوت ناشی از خمیده و تخت بودن نمایشگر بوده است.

آنر 60 و آنر 60 پرو همچنان از حفره نمایشگر برای تعبیه دوربین سلفی استفاده می‌کنند و یک دوربین سه‌گانه در پشت بدنه آن‌ها قرار خواهد داشت. در هر صورت، زمان زیادی تا رونمایی رسمی این گوشی‌ها باقی نمانده و روز چهارشنبه اول دسامبر (10 آذر) با جزئیات سخت افزاری کامل آن‌ها آشنا خواهیم شد. پیشنهاد می‌کنیم شما هم در روزهای آتی با بخش اخبار دیجی رو همراه باشید، چرا که اخبار مرتبط با رویداد آنر را به طور کامل پوشش خواهیم داد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها