هواوی یک گوشی با دوربین سلفی درون نمایشگر معرفی می‌کند؛ آنر ویو 20 در راه است؟

شرکت آنر که زیرمجموعه کمپانی چینی و نام آشنای هواوی محسوب می‌شود قرار است در 22 ژانویه سال آینده میلادی و در شهر پاریس اولین گوشی خود با دوربین سلفی زیر نمایشگر را معرفی کند. تصویری که از دعوتنامه مراسم معرفی این گوشی منتشر شده، نمایی کلی از بدنه آن را به معرض نمایش گذاشته و هواوی از عبارت See the Unseen (نادیده‌ها را ببینید!) به عنوان شعار اصلی مراسم استفاده کرده است.

با توجه به نمای کلی گوشی که در تصویر نشان داده شده، حدس و گمان‌های زیادی درباره نام آن مطرح شده و بسیاری بر این باورند که تصویر شباهت زیادی به آنر ویو 10 داشته و بنابراین به احتمال زیاد هواوی قصد رونمایی از آنر ویو 20 (Honor View 20) را دارد. این گوشی اولین پرچمدار هواوی با دوربین سلفی درون نمایشگر بوده و قرار است از پردازنده به کار رفته در میت 20 و میت 20 پرو، یعنی کایرین 980 استفاده کند.

در حال حاضر سامسونگ به عنوان اولین تولید کننده‌ای شناخته می‌شود که استفاده از دوربین سلفی درون نمایشگر را در محصولات خود معرفی کرده است. البته این شرکت پیش از گلکسی اس 10 و در تاریخ 10 دسامبر 2018 (19 آذر) اقدام به معرفی خانواده گلکسی ای 8 (Galaxy A8) با صفحه نمایش جدید Infinity-O خواهد کرد. خود هواوی هم یک هفته پس از معرفی گلکسی ای 8 قرار است از گوشی نوا 4 (Nova 4) رونمایی کند. در مجموع این طور که به نظر می‌رسد تا 22 ژانویه نادیده‌های زیادی دیده خواهند شد (!) بنابراین امیدواریم هواوی علاوه بر دوربین سلفی درون نمایشگر، نوآوری‌های دیگری هم برای معرفی در این روز تدارک دیده باشد.

منبع gsmarena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar