آنر مدل ویژه و محدود «مجیک واچ 2» را با طراحی گرافیکی جذاب معرفی کرد

آنر مجیک واچ 2 یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند اندرویدی است که در بازار می‌توانید پیدا کنید. آنر با عرضه این مدل توانست در عرصه تولید ساعت هوشمند هم مانند بازار گوشی‌ها، اسم و رسمی برای خود دست و پیدا کند و حال قصد دارد یک مدل ویژه و محدود از آن را هم در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. این مدل جدید که MagicWatch 2 Limited Edition نام دارد، بندهای رنگی داشته و طراحی حاشیه‌ها و تم‌های آن به شکلی کاملاً‌ جالب و منحصر به فرد انجام شده است. در واقع این طور که آنر گفته، در طراحی ظاهری و طراحی تم‌های این مدل، از “استعدادهای نوظهور عرصه هنر و طراحی گرافیکی” بهره گرفته شده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

در حال حاضر تعداد تم‌های مربوط به صفحه ساعت محدود هستند اما از فوریه 2020 قرار است 85 تم جدید برای دانلود در دسترس قرار بگیرد. آنر این تم‌ها را از بین 1400 طرحی که برای مسابقه طراحی صفحه ساعت این شرکت ارسال شده بودند، انتخاب کرده است و از همین رو به استعدادهای نوظهور عرصه طراحی گرافیکی اشاره شده است.

جورج ژائو، رئیس آنر، ادعا کرده که این شرکت در تلاش است تا به عنوان یک برند فناوری پیشرفته در صنعت مد نیز حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. به گفته وی “آنر مجیک واچ 2 قرار است روحیه جسارت و ماجراجویی ما را با طیف وسیعی از طراحی‌های خیره کننده متناسب با هر سبک و سلیقه‌ای، مجسم کند“.

طرح‌هایی که آنر برای مدل محدود ساعت هوشمند خود در نظر گرفته بسیار جالب هستند، اما هنوز هیچ اشاره‌ای به زمان در دسترس قرار گرفتن آن‌ها نشده است. در حال حاضر می‌توانید آنر مجیک واچ 2 را در رنگ مشکی و اندازه 46 میلی متری با قیمت 210 دلار تهیه کنید یا اگر می‌خواهید کمتر هزینه کنید، به سراغ مدل 42 اینچی آن بروید که قیمتی در حدود 195 دلار دارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها