دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

ایرباد جدید آنر می‌تواند ضربان قلب کاربر را هم اندازه بگیرد!

آنر 9 آی (Honor 9i) و آنر پلی (Honor Play) بدون شک گل سر سبد رویداد اخیر هواوی بودند، اما این شرکت در کنار جدیدترین گوشی های هوشمند خود از یک محصول جذاب دیگر هم رونمایی کرد: ایرباد جدید آنر.

با وجود اینکه امروزه استفاده از ایربادهای بی سیم بسیار فراگیر شده، اما آنر همچنان ترجیح داده به سراغ طراحی مدل سیمی رفته و البته یک ایرباد ورزشی را معرفی کرده است. ورزشی از این لحاظ که این ایرباد جدید قادر است ضربان قلب کاربر را نیز اندازه گیری کند. با توجه به اینکه اکثر کاربران در هنگام انجام حرکات ورزشی و پیاده روی از ایرباد استفاده می کنند، قابلیت اندازه گیری ضربان قلب می تواند کاربردی و مفید باشد.

ایرباد آنر

بر اساس گفته های آنر، از آنجایی که گوش انسان دارای مویرگ های زیادی است، ضربان قلب را در این قسمت از بدن می توان با دقت بیشتری نسبت به ابزارهای مرسوم مچی اندازه گیری کرد. برای استفاده از ویژگی اندازه گیری ضربان قلب ایرباد آنر، اپلیکیشن خاصی مورد نیاز است که می توان آن را بر روی اکثر دستگاه های اندرویدی موجود در بازار نصب کرد.

ایرباد جدید آنر در دو رنگ سفید و مشکی عرضه خواهد شد، اما در حال حاضر تنها رنگ اول آن در دسترس قرار گرفته است. قیمتی هم که برای این محصول تعیین شده 129 یوان چین (معادل 20 دلار) است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar