مدل‌های جدید سری «آنر ایکس 40» روز 24 شهریور معرفی خواهند شد

گوشی آنر ایکس 40 آی (Honor X40i) در اواسط ژوئیه (اواخر تیر) وارد بازار شد و هفته آینده قرار است بقیه مدل‌های این سری نیز رونمایی شوند. کمپانی آنر رسماً اعلام کرده که رویداد رونمایی از محصولات جدید خود را در روز 15 سپتامبر (24 شهريور) برگزار خواهد کرد. در این رویداد که به مناسبت نه سالگی گوشی‌های سری آنر ایکس برگزار می‌شود، شاهد معرفی رسمی آنر ایکس 40 (Honor X40) خواهیم بود. با دیجی رو همراه باشید.

البته، به غیر از آنر ایکس 40 استاندارد گمانه‌زنی‌ها در منابع چینی حاکی از آن هستند که یک مدل بزرگ‌تر با نام آنر ایکس 40 مکس (Honor X40 Max) نیز به این خانواده اضافه خواهد شد. ما در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این گوشی‌ها نداریم، اما باید اشاره کنیم که دایره‌ای که در پوستر دیده می‌شود، به طرز مشکوکی شبیه حلقه‌ای است که در تیزرهای هواوی میت 50 هم دیده بودیم.

پوستر آنر ایکس 40

با اینکه انتظار نداریم شاهد رونمایی از یک گوشی مشابه با میت 50 باشیم، اما طراحی دوربین دایره‌ای و چهار سنسور دوربینی که به صورت مربعی در آن چیده شده‌اند، ممکن است یکسان باشد. در هر صورت تنها 9 روز تا رونمایی رسمی مدل‌های جدید سری آنر ایکس 40 باقی مانده و در همین روزهای باقی مانده نیز مطمئناً شاهد درز رسمی و غیررسمی اطلاعات بیشتری خواهیم بود.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها