چگونه یک آلبوم عکس را از گلکسی اس 10 حذف کنیم؟

افراد به دلایل مختلفی گالری و آلبوم عکس گوشی خود را حذف می‌کنند. گاهی به دلیل پر شدن حافظه گوشی می‌خواهید یکی از آلبوم‌های عکس خود را حذف کنید تا فضای بیشتری داشته باشید یا آلبوم پر از عکس‌های به درد نخور است و به همین خاطر تصمیم به حذف آن می‌گیرید. در هر حال، اگر صاحب یک گوشی گلکسی اس 10 هستید به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. در ادامه با دیجی رو همراه باشید تا نحوه حذف آلبوم عکس از گلکسی اس 10 را به شما آموزش دهیم.

پیش از اینکه به سراغ مراحل برویم، باید این نکته را یادآوری کنیم که وقتی آلبوم عکس را حذف کنید تمام عکس‌های داخل آن هم پاک می‌شود بنابراین قبل از حذف کردن آلبوم، تمام عکس‌هایی که می‌خواهید نگه دارید را به یک آلبوم دیگر انتقال دهید و یا در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

چگونه یک آلبوم عکس را از گلکسی اس 10 حذف کنیم؟

با چند مرحله ساده می‌توانید آلبوم‌های عکس گوشی گلکسی اس 10 خود را حذف کنید. برای این کار کافی است که به ترتیب زیر عمل کنید:

1. برنامه Gallery را باز کنید.

2. با تپ کردن روی Albums در پایین صفحه وارد تب Albums شوید.

3. روی آلبومی که می‌خواهید حذف کنید تپ کرده و انگشت خود را روی آن نگهدارید. بعد از چند لحظه، صفحه به حالتی تبدیل می‌شود که در کنار آلبوم‌های انتخاب شده یک علامت تیک ظاهر می‌شود.

آموزش حذف آلبوم عکس از گلکسی اس 10

4. در پایین صفحه گزینه Delete را لمس کنید. برای تأیید گزینه‌های انتخاب شده و حذف آلبوم، روی Move to Trash تپ کنید.

چگونه قبل از حذف آلبوم، تعدادی از عکس‌ها را به یک آلبوم دیگر انتقال دهیم؟

می‌توانید قبل از پاک کردن پوشه یا آلبوم عکس، با انتقال برخی از عکس‌ها به یک پوشه دیگر، آن‌ها را همچنان در اختیار داشته باشید. برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

1.  آلبومی که می‌خواهید حذف شود را لمس کنید. با باز کردن آلبوم تمام عکس‌های ذخیره شده داخل آن را مشاهده کنید.

2. روی عکسی که می‌خواهید انتقال دهید تپ کنید. پس از چند ثانیه، صفحه به حالتی درمی‌آید که عکس‌های انتخابی شما تیک می‌خورند.

3.  هر عکسی که می‌خواهید نگهدارید را با تپ کردن روی آن انتخاب کنید.

4. سه نقطه سمت راست بالای صفحه را لمس کرده و سپس بر روی Move to album تپ کنید.

آموزش حذف آلبوم عکس از گلکسی اس 10

5. آلبومی که می‌خواهید عکس‌ها را به آن انتقال دهید انتخاب کنید.

6. پس از انجام این مراحل، تمام عکس‌هایی که انتخاب کرده‌اید به آلبومی دیگر منتقل می‌شوند و می‌توانید بعد از این کار با خیال راحت آلبوم مورد نظر را از گوشی خود حذف کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها