خلاقیت کده؛ ساخت یک جا دکمه‌ای بسیار جالب با استفاده از قوطی نوشابه

با خلاقیت کده‌ای دیگر در خدمت شما همراهان همیشگی دیجی رو هستیم و امروز قصد داریم تا طرز ساخت یک جا دکمه‌ای بسیار جالب را با هم مرور کنیم. البته مجبور نیستید که از این وسیله صرفاً به عنوان جا دکمه‌ای استفاده کنید و برای نگهداری هر نوع لوازم ریزی می‌توان از آن کمک گرفت. بدون هیچ توضیح دیگری به روش ساخت این وسیله خلاقانه می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ساخت یک جا دکمه‌ای بسیار جالب با استفاده از قوطی نوشابه

برای ساخت این جا دکمه‌ای، قبل از هر چیز به دو عدد قوطی فلزی نوشابه و یا دلستر و همچنین یک زیپ متوسط نیاز داریم.

قوطی‌های نوشابه را از جایی که در تصویر مشخص است بریده و به کمک قیچی کناره‌های زائد آن‌ها را بگیرید.

ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 1)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 2)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 3)حال کمی چسب حرارتی به لبه یکی از قوطی‌ها زده و یک طرف ابتدای زیپ را به آن بچسبانید. همین کار را برای قوطی دیگر نیز تکرار کنید.

ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 4)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 5)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 6)خوب حالا زیپ را به کمک چسب، دور تا دور قوطی‌ها بچسبانید. با رسیدن به انتهای کار نیز قسمت اضافی زیپ را قیچی کنید.

ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 7)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 8)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 9)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 10)زیپ را با دست خود باز کرده و گیره آن را در جای خود قرار دهید.

ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 11)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 12)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 13)تبریک می‌گوییم. کار تمام شد و به همین راحتی صاحب یک جا دکمه‌ای بسیار جمع و جور و خلاقانه شدید. این وسیله به ویژه در هنگام مسافرت می‌تواند بسیار مفید و به درد بخور باشد.

ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 14)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 15)ساخت یک جا دکمه‌ای (تصویر 16)امیدواریم از خلاقیت کده امروز هم راضی بوده باشید. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این بخش از طریق بخش نظرات با ما در دیجی رو در میان بگذارید. همواره منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
M
4 سال قبل

درود بر شما
سایتتونـــــــــــــــــــــــ عالیـــــــــــــــــــــــ
مچکریمـــــــــــــــــــــــــــــ