چگونه دوست پیدا کنیم و دیگران را به خود جذب کنیم؟

چطور دوست پیدا کنیم و از تنهایی خارج شویم؟

یک دوستی خوب چیزی نیست که کسی بخواهد از دستش بدهد، اما گاهی اوقات پیدا کردن یک دوست خوب سخت است! برای پیدا کردن دوست باید در نظر آنها جذاب برسید، شروع کننده‌ی گفت و گو باشید، به خواسته ها و نیازهای آنها توجه کرده و موارد زیادی را رعایت کنید. ملاقات با افراد جدید و دوست شدن با آنها شاید کار سختی بنطر برسد، اما با کمی تلاش و خروج از پیله‌ی خودتان خواهید دید که آن قدرها هم کار دشواری نیست. در ادامه‌ی این مطلب با دیجی رو همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه دوست پیدا کنید و راه حل هایی را برای پیدا کردن دوست های جدید به شما معرفی کنیم.

پیدا کردن جاهایی برای یافتن دوستان جدید

۱. به یک گروه یا دسته ملحق شوید

این راهی عالی برای پیدا کردن افرادیست که با شما علایق مشترک دارند. لازم نیست که حتما تمام علایق‌تان با هم یکسان باشد بلکه برعکس، بعضی از بهترین دوستی ها بین دو نفر که خیلی علایق و سلایق مشترک ندارند اتفاق می افتد. با این حال اگر به موضوع خاصی علاقمند هستید، سعی کنید به دنبال جاهایی بگردید که افرادی با علایق شما در آنجا رفت و آمد دارند. کلیسا، مسجد یا دیگر عبادتگاها می توانند جای مناسبی باشند، چراکه حداقل اعتقاد مذهبی تان با این افراد یکی است.

علاوه بر فعالیت های مذهبی، می توانید عضو یک گروه علمی درمدرسه و یا دانشگاه بشوید، در راهپیمایی ها و گردش ها شرکت کنید یا اگر ساز می زنید و آواز میخوانید، سعی کنید عضو یک بند شوید.

۲. به یک تیم ورزشی ملحق شوید

باور غلطی که در این باره وجود دارد این است که حتما باید ورزش خاصی را خوب بلد باشید تا بتوانید آنجا دوست پیدا کنید! اما اینطور نیست و تا زمانیکه از ورزش لذت برده و از هم تیمی هایتان حمایت می‌کنید، عضو یک تیم ورزشی شدن می تواند ایده‌ی خوبی برای دوستیابی باشد.

صرف کردن وقت در تمرینات و بازی ها، راهی عالی برای برقراری ارتباط با دیگران و پیدا کردن دوستان جدید است.

۳.خودتان را در دسترس قرار دهید

اگر میخواهید دوستان جدید پیدا کنید باید خودتان را در معرض دید قرار دهید. مثلا اگر در مدرسه یا دانشگاه هستید، سعی کنید دور میز با یک سری افراد دیگر بنشینید. لزوما نباید میز شلوغی باشد، یکی دو نفر هم سر میز باشند کافیست.

این را بدانید که با نشستن در خانه و بازی با موبایل و لپ تاپ احتمال دوست واقعی پیدا کردن خیلی کم است!

چگونه دوست پیدا کنیم و دیگران را به خود جذب کنیم؟

برای دوست پیدا کردن، حرکت اول را شما بزنید

۱.با مردم صحبت کنید

می توانید به باشگاه بروید، به گروه های مختلف محلق شوید یا کارهای دیگر انجام دهید، اما تا زمانیکه با مردم حرف نزنید نمی توانید دوست پیدا کنید. هر بار که با کسی صحبت می کنید، می تواند فرصتی برای آغاز یک دوستی طولانی باشد. شاید بیشتر صحبت هایی که می کنید به جایی نرسد، یا اصلا فرصت دوباره صحبت کردن را پیدا نکنید یا مثلا درحد آشنایی بمانید و جدی دوست نشوید، اما بالاخره با یکی از کسانی که صحبت می کنید دوست خواهید شد.

می توانید با هرکسی صحبت کنید: کارمند فروشگاه، کسی که در اتوبوس کنار شما نشسته یا کسی که جلوی شما در صف ایستاده. خیلی وسواس به خرج ندهید!

۲. ارتباط چشمی برقرار کنید و لبخند بزنید

اگر ظاهرتان دوستانه نباشد، افراد کمتری خواستار دوستی با شما خواهند بود. وقتی افراد با شما صحبت می کنند مستقیم در چشمانشان نگاه کنید (یا وقتی خودتان با آنها صحبت می کنید) و لبخندی گرم و دوستانه به آنها هدیه کنید.

اینطرف و آنطرف را نگاه نکنید، خسته و اخمالود نگاه نکنید و قیافه‌ی خشک و بی روحی هم نداشته باشید زیرا این کارها عملا به آنها می گوید که بامن حرف نزنید! این طور رفتارها شما را ناراحت و بی علاقه به آنها نشان می دهد.

۳. گفت و گو را آغاز کنید

اگر دیدید کسی علاقه مند به دوستی با شماست، باید سر صحبت را با او باز کنید. این به شما کمک می کند که با او ارتباط برقرار کرده و شروع به شکل دهی یک رابطه ی دوستانه کنید.

سعی کنید با نظر دادن درمورد شرایط و محیط شروع کنید.

  • آب و هوا اغلب یک مورد رایج است:چقد هوا گرمه آتیش می باره!
  • درخواست کمک کنید: اگر وقت دارید میشه کمک کنید اینارو جا به جا کنیم؟
  • یا اینکه: میشه کمک کنید انتخاب کنم کدوم کادو رو واسه مامانم بخرم؟
  • تعریف کنید: ماشینت خوشگله!
    یا اینکه: کفشاتو دوس دارم!

بلافاصله سوال را با یک سوال یا یک جمله ی دیگر ادامه دهید: از هوای گرم بدت میاد؟ معمولا واسه مامانت چی میخری؟ کفشاتو از کجا خریدی؟

۴. کم صحبت کنید

در هنگام صحبت کردن سعی کنید ۳۰٪ شما حرف بزنید و بگذارید ۷۰٪ بقیه را آنها صحبت کنند. به یاد داشته باشید که این یک قانون کلی است و در شرایط مختلف متفاوت است.

مردم صحبت کردن راجع به خودشان را دوست دارند به همین خاطر وقتی به حرف هایشان گوش می دهید دوست خوبی به نظرشان می رسید.

۵. خودتان را در انتهای گفت و گو معرفی کنید

می توانید خیلی ساده بگویید: راستی اسم من فلانیه! وقتی این کار را می کنید اغلب طرف مقابلتان هم خودش را معرفی می کند.

سعی کنید اسم او را بخاطر داشته باشید، چون اگر دفعه‌ی دیگر بازهم یکدیگر را دیدید، اینکه آنها بدانند گفت و گوی قبلی و اسمشان را بخاطر دارید باعث می شود هم آدم باهوشی بنظرشان بیایید و هم چون به آنها توجه نشان داده‌اید می فهمند که دوست دارید با هم دوست باشید.

۶. از آنها دعوت کنید که با هم برای صرف چایی یا ناهار بروید

این کار فرصت بهتری برای صحبت کردن و شناختن افراد به شما می دهد. دعوتشان کنید که با شما چای یا قهوه بنوشند و ایمیل یا شماره تلفن خود را به آنها بدهید. این کار به او فرصت برقراری ارتباط با شما را می دهد. شاید آنها در مقابل، اطلاعات تماسی شان رابه شما ندهند، برایتان مهم نباشد!

راهی برای طولانی تر کردن و مدت دار کردن گفت و گو در آینده این است که اینطور بگویید:

ببین من دیگه باید برم، اما اگه دوست داری بعدا هم باهم یه چایی بخوریم و صحبتی بکنیم، می تونم شمارمو بهت بدم؟

شاید آنها وقت آشنایی با دوستان جدید را نداشته باشند، به خودتان نگیرید. این کار را ادامه بدهید، بالاخره با یک نفر به تفاهم رسیده و دوست خواهید شد.

۷.علایق مشترکتان را دنبال کنید

اگر دیدید کسی که با او حرف می زنید به چیزهایی که شما علاقه دارید، علاقه دارد، بیشتر در مورد آن سوال بپرسید. اگر از آنها اطلاعات دقیق تری بپرسید، مثلا بپرسید کی ها میروی، کجا می روی یا کس دیگری هم می تواند بیاید؟ احتمالا آنها شما را دعوت می کنند تا بهشان ملحق شوید.

اگر هم شما بند یا گروهی دارید که فکر می کنید آنها خوششان خواهد آمد، می توانید از این فرصت استفاده کنید و شماره تان را به آنها بدهید و دعوت کنید که به شما ملحق شوند.چطور دوست پیدا کنیم

حفظ دوستی

۱.به دوستانتان وفادار باشید

رفیق نیمه راه نباشید. رفیق های نیمه راه تا وقتی همه چیز خوب است هستند، اما وقتی مشکلی پیش می آید شانه خالی می کنند. وفادار بودن بقیه را به سمت شما جذب خواهد کرد.

بخشی از دوستی این است که در صورت لزوم حاضر به از خود گذشتگی برای دوستتان باشید. فرقی نمی کند به چه طریقی. اگر دوستانتان درباره‌ی چیزی به کمک احتیاج دارند یا اینکه تمام چیزی که میخواهند یک شانه برای گریه کردن است، در کنارشان باشید.

۲. دوست خوبی باشید

اگر یک دوست واقعی پیدا کردید و رابطه تان جدی شد، حواستان باشد که سهم خودتان را در دوستی انجام دهید. اگر میخواهید دوستان خوبی در زندگی داشته باشید خودتان هم باید دوست خوبی باشید. هیچکس نمی خواهد با کسی که احساساتش را بی جواب می گذارد دوست شود.

این یعنی باید تاریخ تولدها یادتان باشد، حال همدیگر را بپرسید و از اینجور چیزها. اگر حواستان به این موارد نباشد دوستی تان بی‌ثبات شده و دلخوری و فاصله پیش می آید.

۳.قابل اطمینان باشید

وقتی می گویید کاری را انجام می دهید، انجام دهید. کسی باشید که بشود رویتان حساب کرد. اگر این ویژگی ها را در رفتارتان با دیگران داشته باشید، دیگران جذب قابل اطمینان بودن شما می شوند و خودشان هم به شخصی قابل اطمینان برای شما تبدیل خواهند شد.

اگر نمی توانید سر وقت یا کلا به یک قراری برسید، فورا با آنها تماس بگیرید، عذرخواهی کنید و بگویید که حتما دوباره برنامه ریزی خواهید کرد.

از آنها نخواهید که منتظرتان بمانند، این کار خیلی بی ادبانه است و ایجاد یک رابطه ی پایدار و طولانی مدت را دچار مشکل خواهد کرد.

۴. شنونده ی خوبی باشید

بعضی ها فکر می کنند که برای اینکه پایه‌ی دوستی بنظر برسند باید کارهای عجیب غریب و جالب انجام بدهند. اما مهم تر از همه این است که شنونده‌ی خوبی باشید. با دقت به حرف های مردم گوش کنید، جزئیات مهم راجع به آنها را به خاطر بسپارید( اسمشان، علایقشان، چیزهایی که دوست ندارند و…) راجع به علایقشان بیشتر سوال بپرسید و برای شناختن آنها وقت بگذارید.

لازم نیست که همیشه داستانی که شما تعریف می کنید از مال آنها بهتر باشد یا دائم موضوع صحبت را عوض کنید! به راحتی آنها هم توجه نشان دهید!

۵. قابل اعتماد باشید

یکی از بهترین چیزهای دوستی این است که کسی را دارید که می توانید راجع به چیزهایی که از همه پنهان کرده اید با آنها صحبت کنید. هرچند برای این کار اول باید اعتماد طرف مقابلتان را جلب کنید تا رازهایش را با شما در میان بگذارد.

رازداری و قابل اعتماد بودن یکی از مهم ترین ویژگی ها برای حفظ یک رابطه است.

۶. ویژگی های خوب خود را بررسی کنید

ویژگی های خاص و خوب خودتان را بشناسید و چیزی که شما را از بقیه متمایز می سازد را به افراد نشان دهید. راجع به سرگرمی ها و علایقتان صحبت کنید. کمی راجع به خودتان و گذشته تان با دوست جدیدتان صحبت کنید. همه‌ی آدم ها داستان هایی برای تعریف کردن دارند، از اینکه داستان خودتان را تعریف کنید نهراسید! اگر آدم خاصی هستید این را نشان دهید.

کمی شوخ طبعی همواره به گفت و گوها کمک می کند. مردم دوست دارند که دور و بر کسی که آنها را می خنداند باشند.

۷. در تماس باشید

خیلی از افراد پس از مدتی ارتباط خود را با دوستانشان را از دست می دهند؛ یا چون سرشان خیلی شلوغ است و یا اینکه برای دوستی شان ارزش قائل نیستند. وقتی ارتباط خود را با دوستانتان قطع یا کم می کنید، احتمال پاشیده شدن دوستی وجود دارد و وقتی هم که دوباره سعی کنید تماس و ارتباط برقرار کنید ممکن است دیگر گرما و صمیمیت بین تان از بین رفته باشد و دوباره ساختن دوستی کار مشکلی باشد.

حفظ دوستی کار سختی است. وقت بگذارید و زندگی تان را با آنها شریک شوید. به تصمیمات آنها احترام بگذارید و تصمیمات خود را با آنها درمیان بگذارید. تلاش کنید که در طول زمان بتوانید با هم در تماس بوده و ارتباط تان را حفط کنید.

۸. دوستان خود را عاقلانه انتخاب کنید

هرچه با افراد بیشتری دوست شوید، می بینید که با بعضی هایشان راحت تر کنار می آیید. باید این را بدانید که بعضی از دوستی ها ناسالم هستند؛ مثل دوستانی که دائما وقت شما را می گیرند یا سعی می کنند شما را کنترل کنند، دائم شکایت میکنند یا باعث بوجود آمدن تهدید یا خطر در زندگی تان می شوند!

در این گونه موارد سعی کنید به آرامی خودتان را از این دوستی بیرون بکشید. کسانی را در کنار خود داشته باشید که تاثیر مثبتی در زندگی تان داشته باشند و سعی کنید شما هم تاثیر مثبتی در زندگی آنها داشته باشید.

اگر مجبورید کسی که دوست خوبی برایتان نیست را ترک کنید، سعی کنید خودتان را مشغول کار دیگری کنید تا بتوانید صادقانه به آنها بگویید سرتان خیلی شلوغ است و فرصت وقت گذراندن با آنها را ندارید. سعی نکنید وقتتان را با دوستان دیگری بگذرانید، چون ممکن است متوجه شوند، حسودی کنند و مشکلات دیگری برایتان ایجاد شود!

 

نظرات خود را درباره ی این مطلب، با ما و دیگر کاربران دیجی رو به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
384 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید
حمید
6 سال قبل

خیلی مفید بود، واقعا بهتون خسته نباشید میگم و به خوم تبریک که سایتتونو پیدا کردم

حمید
حمید
6 سال قبل

خیلی عالی بود

مهسا
مهسا
6 سال قبل

خیلی خیلی عالی بود و در زندگی من کار برد بسیار زیادی داشت.ممنون

شیدا
شیدا
پاسخ به  مهسا
4 سال قبل

واقعن هم عالی بود ?????

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  مهسا
2 سال قبل

بامن۔دوست۔میشی

سحر
سحر
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

اره

سحر
سحر
پاسخ به  سحر
2 سال قبل

خوبی

سحر
سحر
پاسخ به  سحر
2 سال قبل

مرسی عزیزم

سحر
سحر
پاسخ به  سحر
2 سال قبل

چرا جوابمو نمیدی

مهسا
مهسا
پاسخ به  سحر
1 سال قبل

ببخشید الان که به حرف ها ی سمیه وکلا. توجه کردم دیگه باهم دوست نیستیم

aiya
aiya
پاسخ به  کاربران ناشناس
1 سال قبل

بله

مهسا
مهسا
پاسخ به  مهسا
2 سال قبل

شما فامیلیتون چیه

سحر
سحر
پاسخ به  مهسا
2 سال قبل

بگ زاده

عسل
عسل
6 سال قبل

منتوگللو

ماهان
ماهان
6 سال قبل

بسیار زیبا و آموزنده

سوگل
سوگل
پاسخ به  ماهان
4 سال قبل

???

سلطان قلبها
سلطان قلبها
پاسخ به  سوگل
3 سال قبل

سلام وقت بخیر

فلانی
فلانی
6 سال قبل

من هفتمم وهیچ دوستی ندارم یه دختر در مدرسه ما تازه آمده ‌دوست دارم با او دوست شوم هر دومتولد یک ماه و سال هستیم ودرسمان خوب است تو رو خدا کمکم کنید

جواب فلانی
جواب فلانی
پاسخ به  فلانی
4 سال قبل

خب پسری یا دختر؟

بوکسور
بوکسور
پاسخ به  جواب فلانی
4 سال قبل

من یه دختر
اول فکر نمی کنم زیاد جنسیت مهم باشه .
دوم من خیلی دوست تو مدرسه دارم و کلاس هشتمم ولی همشون بی معرفت و حسودن.
وهنوز نتونستم دوست واقعیمو پیدا کنم.

دوست
دوست
پاسخ به  جواب فلانی
3 سال قبل

بستگی به اسمت داره

علی
علی
پاسخ به  دوست
2 سال قبل

ن

رها
رها
پاسخ به  دوست
1 سال قبل

نه

نیترا
نیترا
پاسخ به  جواب فلانی
2 سال قبل

دختر

سونیا
سونیا
پاسخ به  جواب فلانی
2 سال قبل

من یک دوست مجازی میخوام

شیدا
شیدا
پاسخ به  سونیا
2 سال قبل

من باهاتم

تنها .....ر
تنها .....ر
پاسخ به  سونیا
1 سال قبل

خودم که شب‌ها ازتنهای بدارم

محمد
محمد
پاسخ به  سونیا
1 سال قبل

اینجاست

مائده
مائده
پاسخ به  سونیا
9 ماه قبل

من هستم

تنها
تنها
پاسخ به  فلانی
4 سال قبل

به ظر من بهش وفادار باش راز هاشو لو نده
البنه من که امتحان کردم نشد

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  فلانی
3 سال قبل

سلام من

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

نن

بتی
بتی
پاسخ به  فلانی
2 سال قبل

خب عزیزم باید باهاش حرف بزنی

نرگس
نرگس
پاسخ به  فلانی
2 سال قبل

منم کلاس هفتم تا حالا هیچ دوستی نداشتم و خیلی دلم ی دوست خوب میخواد.

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  نرگس
1 سال قبل

خب بیاباهم دوست بشیم الان بهم جواب بده

سعیده
سعیده
پاسخ به  فلانی
1 سال قبل

عزیزم این احساسات در سن شما کاملا طبیعه، آروم آروم به دوستت نزدیک شو، خیلی در ایجاد ارتباط سماجت و اصرار نکن. چطور؟ مثلا فضا رو دوستانه کن بزار احساسات تورو دریافت کنه، مثلا دوتا خوراکی بادخودت ببر و یکیش و بهش بده یا اگه مناسبتی مثلا تولد ، یلدا یا… نزدیکه یه هدیه کوچیک براش بخر، اگه پایه دوستی باشه احساسات شمارو دریافت میکنه و پاسخ میده.

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  فلانی
1 سال قبل

سلام

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  سمیرا
1 سال قبل

سلام

من یه دختر تنهام
من یه دختر تنهام
پاسخ به  فلانی
1 سال قبل

من هم هیچ دوستی ندارم منم یه دختر هست توی کلاسمون که دختر خوبیه که کلی دوست داره و من نمی‌دونم چکار کنم
ولی مطالب این سایت کمکم کرد اگر نخوندیش بخونش

ریهام
ریهام
پاسخ به  فلانی
9 ماه قبل

ببین باید جوری رفتار کنی که باعث جذب نظر بشی و اگر میخوای بهش نشون بدی که دوسش داری برو کنارش و بش ثابت کن زیاد حرف نزن نگاش کن ولبخند بزن

یاسمین
یاسمین
پاسخ به  فلانی
3 ماه قبل

به نظرم طبق راه حل های بالا پیش برو

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

من هم ششم هستم و می خواهم با همکلاسی ام دوست بشم برو و بدون خجالت هر حرفی که داری و داخل دلت هست رو بهش بگو اگر هم سعی داشت ازت مدام دور بشه خودت رو بهش مدام و مدام نزدیک تر کن و هیچ وقت بهش دروغ نگو چونکه آدم ها دروغ را دوست ندارند باهاش صادق باش اگر نا راحت شد دلداری اش بده باهاش لجبازی نکن و بخاطر هر موضوع کوچکی ازهم جدا نشین باهم رک باشین هرچی که اون دوست داره رو توهم سعی کن بهش علاقه مند بشی اگر کسی حرفی بهش زد ازش در مقابل همه دفاع کن و باهاش گرم صحبت شو باهاش لجبازی نکن و سعی کن در هر موقعی کنارش باشی و درکش کنی همیشه با هاش کارایی رو بکن که دوست داره و باهاش رفتاری داشته باش که اون رو بهت نزدیک کنه زیاد بهش گیر نده و سوال پیشش نکن اگر قراری داشتی و اون نیامد ازش دلیل نخواه و اگر عذر خواهی کرد اون رو ببخش و اینکه سعی کن درکش کنی و بهش اعتماد کنی اگه این کار هارو بکنی مطمئن باش که اون می آید و خود به خود بدون اینکه تو بگی باهات دوست میشه یاسمین تقی زاده ششم

شیدا
شیدا
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

منم یه دوستی داشتم آدم فروش بود باخودم گفتم چه غلطی کودم اومدم بااین دوست شدم بعد از این راهکار هااستفاده کردم همه دورموگرفتن

Mahla
Mahla
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

عافرین به شما مثل منب

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  کاربران ناشناس
1 سال قبل

سلام

ماری
ماری
5 سال قبل

من دوستی ندارم،هرکاری که این سایت گفته انجام دادم اما بیشتر از من دور میشن،لطفا کمکم کنید عاجزم…

bahar
bahar
پاسخ به  ماری
4 سال قبل

اصلا نگو نمیتونم اصلا اصلا اصلا

حمید
حمید
پاسخ به  ماری
4 سال قبل

بیا با من دوست شو

بوکسور
بوکسور
پاسخ به  حمید
4 سال قبل

سوءاستفاده نکن دیگه

هستی
هستی
پاسخ به  ماری
4 سال قبل

سلام

زهرا
زهرا
پاسخ به  هستی
2 سال قبل

با من دوست میشی

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

توچی بامن دوست میشی یانه

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  سمیرا
1 سال قبل

بنظر من اصلا این دوستیا مجازی توش اعتبار و اعتمادی نیستش ولی این فقط نظر منه

تنها .....ر
تنها .....ر
پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

بله چرا که نشم زهرا خانم

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  هستی
1 سال قبل

سلام خوبی

ثمین
ثمین
پاسخ به  ماری
2 سال قبل

منم عزیزم من بد ترین. روزگار رو کشیدم ? من هیچ دوستی ندارم که باهاش حرف بزنم

حمید
حمید
پاسخ به  ثمین
2 سال قبل

دوست اگر از دل وفا باشد مثل آن در جهان کجا باشد …

تنها .....ر
تنها .....ر
پاسخ به  ثمین
1 سال قبل

بگو خودم هستم

اصغر
اصغر
پاسخ به  ماری
2 سال قبل

حتمن قیافه نداری

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  اصغر
1 سال قبل

این چه حرفیه دوست عزیز
اگه دوستت،دوست واقعی باشه همه جوره تورو میخواد،با نقاط قوت و ضعفت و اگر واقعا دوستت باشه قیافه اهمیتی نمیده

هانیه
هانیه
پاسخ به  ناشناس
4 ماه قبل

بامن دوست میشی

تنها .....ر
تنها .....ر
پاسخ به  ماری
1 سال قبل

ماری من خودم بهترین دوست هستم مثل یک گاوسندق هرچی خواستی بگذار دخلم

امیرسعید
امیرسعید
پاسخ به  ماری
1 سال قبل

امیرمن.باهات.دوست.میشم.

ستتره
ستتره
5 سال قبل

سلام خیلی دوست دارم دوستای زیادی داشته باشم اما حس میکنم همه از من دوری میکنن.خیلی حساسم اگه دوستم پست منو لایک نکنه و برای کسی دیگرو لایک کنه خیلی ناراحت میشم خیال میکنم دوستم نداره??

مل مل
مل مل
پاسخ به  ستتره
5 سال قبل

یه آدم متعلق به یه شخص خاص نیست

فریال
فریال
پاسخ به  ستتره
4 سال قبل

اصلا ناراحت نشو بزار حق انتخاب داشته باشه چون اگه این کار رو نکنی فکر میکنه تو داری اونرو محدود می کنی

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  ستتره
1 سال قبل

سلام میخوای باهم دوست بشیم خب اینجابهم جواب بده

تنها .....ر
تنها .....ر
پاسخ به  سمیرا
1 سال قبل

آره چرا که نشم خوشم ازاسمت آمد هستم

...
...
5 سال قبل

سلام چطوری با یه نفر صمیمی بشم لطفا راهنماییم کنید

علیرضا
علیرضا
5 سال قبل

سلام من کلاس هشتمم البته من یه پسرم برای همین کسایی که توی محله ی ما هستن اگه خیلی باهاشون مودبانه صحبت کنم ازم دوری میکنن اخه پسرا یکم خشن ترن برای همین من نمیتونم این کارارو انجام بدم در واقع مشکل من توی مدرسه نیست و توی محله مونه لطفا کمکم کنید که چیکار کنم ?

عرفان
عرفان
پاسخ به  علیرضا
5 سال قبل

سلام آقا علیرضا من فکر میکنم مدرسه با محله فرق زیادی داره من در محله خیلی راحت میتونم دوست پیدا کنم فقط کافیه خودتو در محله خوب نشون بدی مثلا جوک های باحال بگو یا خودتو تو بازی های محله ای نشون بده راستی اگه میشه راهنماییم کنید من تو مدرسه پیش هرکی میرم ازم دور میشه

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  عرفان
1 سال قبل

سلام

هادی هستم
هادی هستم
پاسخ به  علیرضا
4 سال قبل

سلام علیرضا منم تنهام هیچ دوستی ندارم بامن دوست میشی

ماریه
ماریه
پاسخ به  علیرضا
2 سال قبل

به نظرم خیلی خوبه پسر موأدبانه صحبت کنه چیزی که الان خیلی از پسرا ندارن اگه شما به خاطر این موضوع از پسرای محله دوری نکنین و تو بازی هاشون یا صحبت هاشون باشین بهتره و اگه از هون اول موأدبانه صحبت کنین اون ها هم از رفتار خشن بودن شرمنده میشن و نا خودآگاه عادت به موأدبانه صحبت کردن میکنن و سعی میکنن جلوی شما درست صحبت کنن و رفتار های پسندیده انجام بدن و کم کم اون ها هم مثل خودتون میشن و دوست های خوبی میشین برای هم البته به شرط اینکه شما تحت‌ تاثیر اخلاق های اون ها قرار نگیرید و شما خشن نشین بی ادب نشین یعنی کنترل کنید اخلاق خودتون رو.

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  علیرضا
1 سال قبل

شما داری کار درستو میکنی تنها باشی بهتره تا مثل اونا بی شعور باشی

سامان
سامان
5 سال قبل

سلام من کلاس.? هفتمم واصلا دوستی ندارم
من از کلاس سوم با همکلاسی هام بودم ولی
از کلاس پنجم به بعد دیگهکم محلم گذاشتن
تا الان که کلاس هفتمم هیچ دوستی ندارم?
و انقدر تنها تو خونه موندم. که اضافه وزن گرفتم راستش مشکل من هم همکلاسیه و هم
اینکه نمی تونم بیرون هم دوست پیدا کنم??

Reza
Reza
پاسخ به  سامان
3 سال قبل

سلام بامن دوست میشی؟

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  سامان
1 سال قبل

میخوای باهم دوست بشیم

يه بچه باحال
يه بچه باحال
5 سال قبل

سلام: راستش منم هفتممو دوستاي زيادي ندارم و خيلي تنهانم من از مهدكودك بادوستام دوست بودم و الان كه جدا شديم خيلي احساس تنهايي ميكنم اگه ميشع توروخدا يكي يه راه حل پيشنهاد بده???

سارا
سارا
پاسخ به  يه بچه باحال
4 سال قبل

منم از کلاس پنجم تا هفتم دوست صمیمی نداشتم البته با یکی از دوستام از کلاس اول تا الان هنوز دوستم ولی خب دیگه مثل اون موقع نیست چون من جهشی خوندم بعد دیگه الان مثل اون موقع نیستیم من امسال که کلاس هشتم هستم اومدم تیزهوشان و مدرسه م رو عوص کردم
تو این مدرسه من از اول مهر ماه خیلی دوست داشتم با یه دختری دوس بشم اما خب نشد اون خودش دوست پیدا کرد الان کلاس ما رو عوض کردن گذاشتن یه کلاس دیگه من رفتم نیمکت پشتی دختره نشستم و به مرور زمان که باهاش حرف می زدم یا سعی میکردم خودم رو به دوستش نزدیک کنم وقتی خودمو به دوستش نزدیک تر کردم دوستش خیلی بیشتر از اون منو دوست داشت و اونی که دوست داشتم باهاش دوست بشم اسمش هلیا بود و هلیا خیلی سعی میکرد خودش رو به اون یکی دوستش بچسبونه ولی خب دوستش ازش فرار میکرد و حتی دوست هلیا اومد پیش من نشست تا دیروز ک جامون رو عوص کردن هلیا دوست نداشت پیش یکی ک انتخاب کرده بودن بشینه بهم پیام داد که سارا می خوام دیگ پیش تو بشینم و کسی ک جفتت میشینه رو بندازیم جای من منم ک از خدا خواسته قبول کردم و امروز کل وقت رو دوتایی با هم گذرونیدیم پیشم نشست باهم رفتیم بیرون حرف زدیم درد و دل کردیم و اینجوری شد ک من یه دوست خوب و درس خون و البته خوشگل و مثل خودم پیدا کردم??
امیدوارم ک تونسته باشی از چیزی ک بهت گفتم استفاده کنی??

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  سارا
4 سال قبل

تو خیلیییی خوبیییی????

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

دوست بشیم سارااگه خواستی بهم جواب بده

هلنا
هلنا
پاسخ به  يه بچه باحال
3 سال قبل

سلام خوشگله?
ببین عزیزم همیشه با یک دیدگاه خوب به قضیه نگاه کن?
ولی اگه میخوای دوست پیدا کنی فقط یکم از زندگیش بپرس …..یعنی کلا سر صحبت تو باز کن بعد باهاش جوری رفتار کن که انگار با هم دوست هستید
باید یاد بگیرید با سیاست باشید?

ثمین
ثمین
پاسخ به  يه بچه باحال
2 سال قبل

اسمت چی؟

محمدحسین
محمدحسین
5 سال قبل

سلام من هفتمم من داخل محل دوست زیاد دارم اما تو مدرسه با چند نفر میخوام دوس شم اما نمیشه لطفا کمکم کنید

فرزانه
فرزانه
پاسخ به  محمدحسین
5 سال قبل

سلام خب راستش من دیگه کلاش هفتمی نیستم من ۱۵ سالمه. خیلی خوب بود اما وقتی که آدم خجالتی هستی مثل من اونوقت چیکار میکنی و چطوری از دوستای بدمون دوری کنیم بگم من با تو قهرم? که نمیشه?
من تاحالا هیچوقت خودم دوستم و پیدا نکردم یا دوستم منو پیدا کرده یا یکی ما رو به هم معرفی کرده

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  فرزانه
1 سال قبل

سلام فرزانه من ۲۰سالم میخوای باهم دوست بشیم اگه خواستی بهم جواب بده اسمم سمیرا

تنها .....ر
تنها .....ر
پاسخ به  سمیرا
1 سال قبل

چرا بامن دوست نمیشی که ازفرزانه میخوای من بهتره هستم عزیزم

乙ムɦЯム
乙ムɦЯム
5 سال قبل

خیلی عالی بود من دوستان زیادی دارم ولی فکر میکنم فقط بخاطر اینکه شوخ طبع هستم اونا با من دوستن .. واین باعث میشه من با وجود اونا هم احساس تنهایی کنم.. ??

ارش
ارش
پاسخ به  乙ムɦЯム
4 سال قبل

هست

Zahra
Zahra
پاسخ به  乙ムɦЯム
3 سال قبل

منم دقیقا همین احساسو راجع خودم دارم چون تمام دوستام فقط واسه اینکه باهاشون شوخی میکنم پیشم هستن ??

لیلا
لیلا
5 سال قبل

سلام تو مدرسه به یک هم جنسیم عاشق شدم خودش می دونه عزم خیلی بدش مياد لطفا نخندید کمکم کنید

مصطفا
مصطفا
پاسخ به  لیلا
4 سال قبل

سلام من می خام بهات دو ست شوم

محمد
محمد
پاسخ به  لیلا
4 سال قبل

ازخودت فاصله گرفتی میخوای خودتو توی وجود اون عشیت ببینی

Shghygh
Shghygh
پاسخ به  لیلا
4 سال قبل

عزیزم اول باید ببینی این حسیکه داری به خاطر هیجانات سنی که داری هست یا اینکه گرایشته
و اینکه زمانکه بگذره حست کمتر میشه

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  لیلا
3 سال قبل

منم همینطور با یکی از هم جنسیم عاشق شدم فکر کنم میدونه که دوسش دارم. هی به من نگاه میکنه و لبخند میزنه نمیدونم اونم مبخواد با من دوست بشه یا نه

پریا
پریا
پاسخ به  امیر حسین
2 سال قبل

نه

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  لیلا
1 سال قبل

سلام میخوای باهم دوست بشیم اگه خواستی بهم جواب بده

مرتضی
مرتضی
پاسخ به  لیلا
1 سال قبل

سلام دوست میشی

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

اصلا خنده نداره

نینجا
نینجا
5 سال قبل

من تومدرسه خیلی تنهام و تو خونه کسی رو ندارم باهاش راحت باشم من از کلاس اول تا الان که دوم دبیرستانم کسی با من دوست نشده
این روش هارو تومدرسه جدیدم انجام دادم ولی هنوز دوستی ندارم و واقعا نمی دونم چی کا کنم خوب واقا چیکا کنم

سحر
سحر
پاسخ به  نینجا
4 سال قبل

اگه خودتو دوس داشته باشی همه دوسِت دارن من اینو تجربه کردم ک میگما….بیا ویژگی های خوبتو بنویس و هرشب بخونشون وطوری بخون که به خودت بگی ایول دمم گرم که مثلا قد بلندی دارم
یا ایول که حافظه خوبی دارم ایول اینقدر قویم و… اینطوری کم کم عاشق خودت میشی قول میدم.

Hamtaaa?
Hamtaaa?
پاسخ به  سحر
4 سال قبل

مرسی واقعن .هم جواب میده هم اعتماد به نفس میگیری

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  Hamtaaa?
1 سال قبل

سلام میخوای دوست بشیم اگه خواستی بهم جواب بده سحر

نینجا ی صبور
نینجا ی صبور
5 سال قبل

راستی من جوابم میخوام

منا
منا
پاسخ به  نینجا ی صبور
3 سال قبل

من هم می خوام بایک نفر دوست شوم سه تا دو ست صمیمی دارم اما زیاد دوستشون ندارم لطفا کمکم کنید من خیلی اون فرد را دوست دارم ???

ساحل
ساحل
پاسخ به  منا
3 سال قبل

من هم‌دوست ندارم اگر کسی که باید به صداقت دوستی میخواهد من هم میخواهم …

amir
amir
پاسخ به  ساحل
3 سال قبل

چند سالته؟

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  amir
3 سال قبل

سلام خوبی با من دوست میشی؟

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  ساحل
3 سال قبل

سلام با من دوست میشی؟

سارا
سارا
پاسخ به  ساحل
2 سال قبل

یکی رو می شناسم هم اسمته!!
وایب اونو دادی!

آخرین ویرایش 2 سال قبل توسط سارا
بیتا
بیتا
پاسخ به  سارا
2 سال قبل

منم‌همینطور

بیتا
بیتا
پاسخ به  سارا
2 سال قبل

منم یه دوست داشتم اسمش سارا بود

Sahel
Sahel
پاسخ به  ساحل
2 سال قبل

سلام ساحل چند سالته

Sahel
Sahel
پاسخ به  Sahel
2 سال قبل

۱۷

شهروز
شهروز
پاسخ به  Sahel
1 سال قبل

میتونم مزاحمت شم ساحل خانوم آخه خیلی تنهام

Sahel
Sahel
پاسخ به  منا
2 سال قبل

مث من ?
نمیشه گف دوسشون ندادم اما خب ی دوست جدید میخوام

شهروز
شهروز
پاسخ به  Sahel
1 سال قبل

منم میخوام عزیزم پس چرا نمییای

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  منا
1 سال قبل

منا بامنم دوست میشی بخدامنم خیلی احساس تنهایی میکنم اسمم سمیرا

Zahra
Zahra
5 سال قبل

من کلاس هشتمم و هیچ دوستی ندارم اگه اینجا کسی مثل من تنهاست بیاد با هم دوست شیم?

شیلا
شیلا
پاسخ به  Zahra
5 سال قبل

سلام منم مثل تو تنهام

نرگس
نرگس
پاسخ به  شیلا
5 سال قبل

سلام عزیزم شما کلاس چندمی ؟کدومشهری؟

شهروز
شهروز
پاسخ به  نرگس
1 سال قبل

شهرفومن

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  شیلا
1 سال قبل

سلام بیادوست بشیم

نرگس
نرگس
پاسخ به  Zahra
5 سال قبل

سلام زهرا جون منم نرگسم تنهام ولی چن تا دوست هم دارم منم کلاس هشتمم میتونیم با تلگرام باهم بچتیم ها؟

Mahziar
Mahziar
پاسخ به  Zahra
5 سال قبل

فک کنم همه تو این سن اینطورین

sanaullah sediqi
sanaullah sediqi
پاسخ به  Zahra
5 سال قبل

من دوست های زیادی دارم و با این میاود توانستم دیگر آنها را مجذوب کنم و بسیار خوشحال هستم هر می خواست مشوره بگیرد مسج کند د.ر مسنجر

نگین
نگین
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

من با هات دوست میشم

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  نگین
3 سال قبل

سلام نگین راستش ازت خوشم اومده با من دوست میشی ؟ چند سالته؟

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  نگین
1 سال قبل

سلام نگین خانم من اسمم سمیرا اگه دوست داری تا بیشترباهم اشنابشیم شمارتو بزاراینجاممنون☺😊

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  نگین
1 سال قبل

جدی کی خبربده

Ali
Ali
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

من هم مثل تو اگه میخوای باهم دیگه دوست بشیم

کمیل
کمیل
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

سلام من میخام اما شماره تو ندارم

رعنا
رعنا
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

سلام خوبی گلم. منم مثل خودت دوستی ندارم. اگه آشنا بشیم در خدمتم

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  رعنا
1 سال قبل

سلام خب من ازخدام دوستی داشتباشم فقط دوست صمیمی باش اسمم سمیرا اگه خواستی شمارتوبزاراینجا رعنا😃😃

فریال
فریال
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

سلام من اسمم آواست منم کلاس هشتمم دوستی ندارم یه کم شیطونم بدم نمی یاد باهم دوست شیم راستی اسم دومم فریاله

ساحل
ساحل
پاسخ به  فریال
3 سال قبل

من هم‌کلاس دهم‌ هستم *** ایمو ، کابل

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  ساحل
1 سال قبل

سلام میخوای باهم دوست بشیم ساحل اگه توام تمایل داری شمارتوبزار اینجا

شهروز
شهروز
پاسخ به  فریال
1 سال قبل

آخه چه باکلاسی عزیزم شمارتو که ندارم لااقل شما اس بدین به همین شماره شاید قسمت هم شدیم ۰۹۳۷۲۶۱۷۷۹۶ منتظر پیامت هستم قشنگم

ارش
ارش
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

ارش25دوست دخترمیخوام خیلی تتهام 09304131701فقط واتساپ

سوگل
سوگل
پاسخ به  Zahra
4 سال قبل

منم مثل تو هستم

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  سوگل
3 سال قبل

سلام سوگل خچبی چند سالته با من دوست میشی؟

الهه
الهه
پاسخ به  Zahra
3 سال قبل

سلام عزیزم منم تنهام اسمم الهه هس من هستم اگ میخای باهم دوس بشیم گلم

امید
امید
پاسخ به  Zahra
2 سال قبل

09019479696

شهروز
شهروز
پاسخ به  Zahra
1 سال قبل

سلام منم تنهام عزیزم

شهروز
شهروز
پاسخ به  Zahra
1 سال قبل

قربونت برم پس جواب بده تا صبح بیدارم

محمد عظیم
محمد عظیم
پاسخ به  Zahra
1 سال قبل

من دوستت می شم

نرگس
نرگس
5 سال قبل

کن کلاس هشتمم میخوام امسال توی یه مدرسه دیگه درس بخونم میترسم کسی باهام دوست نشه چیکار کنم حالا شاید هم دوست شد نمیدونم چیکار کنم دوستای زیادی پیدا کنم

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  نرگس
5 سال قبل

سلام
از این موضوع نباید ترسی داشته باشید. به راهنمایی هایی این مقاله توجه کنید اما اینکه دوستی پیدا نکنید برای یه مدت نباید شما رو بترسونه، به هر حال همه ادما دوست هایی پیدا میکنن، مهم نیست تعدادشون زیاد یا کم باشه، مهم اینه که دوست هاتون ارزش داشته باشن

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  نرگس
1 سال قبل

سلام میخوای بامن دوست بشی اسمم سمیرا ولی متاسفانه هستم کرمانشاه ولی خوب ارتباط تلفنی داشتباشیم اگه خواستی اینجاشمارتوبزارممنون 😀😁

سما
سما
5 سال قبل

Samagh1370

Parisa
Parisa
پاسخ به  سما
5 سال قبل

سلام عزیزم
وقتت بخیر

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  Parisa
5 سال قبل

پریسا شما تلگرام دارین

دوست
دوست
پاسخ به  Parisa
3 سال قبل

سلام

شهروز
شهروز
پاسخ به  دوست
1 سال قبل

شهروز فقط تو واتساپ،پیام بدین تاماهم از تنهایی دربییایم ۰۹۳۷۲۶۱۷۷۹۶

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

سلام من میخواهم با یکی دوست شوم

Reza
Reza
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

سلام اگر پسری بیا بامن دوست بشو اینو آیدی تلگراممReza0ff

farnaz
farnaz
5 سال قبل

سلام بیدا کردن یه دوست خوب این روزا خیلی سخته من شخصا ارتباطمو با بعضی دوستام دارم کم میکنم چون حس میکنم ارزش بودن دوست رو نمیفهمن و دارن از مهربانی هات سو استفاده میکنن و این خیلی برام درد اور بود که دوست صمیمیم همچنین کاری رو باهام کرد

farnaz
farnaz
5 سال قبل

سلام. بیدا کردن یه دوست خوب و وفادار خیلی سخته دوست صمیمیم از مهربانی ام سو استفاده میکرد و فکر میکرد که خیلی کار خوبی داره میکنه با اینکه من متوجه بودم اما چون چند سال رفیقم بود خواستم دوستیمون رو نگه دارم ولی دیدم نه منو احمق داره فرض میکنه منم جوابشو دادم

پرهام
پرهام
پاسخ به  farnaz
2 سال قبل

دقیقا این اتفاق واسه منم افتاد

منبژه
منبژه
5 سال قبل

خانوم۴۵ ساله ام دنبال یه هم صحبت باحالم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  منبژه
5 سال قبل

سلام منیژه خوبی

OMID
OMID
پاسخ به  منبژه
2 سال قبل

omid41178ایدی روبیکا و تلگرامم
پیام بدع

شهروز
شهروز
پاسخ به  منبژه
1 سال قبل

دقیقا هم سنیم میشه باهات دوست شم منیژه خانوم

بیتا
بیتا
5 سال قبل

سلام من کلاس ششم هستم و امسال میروم هفتم و با اینکه با دختر خوب درسخون و خانواده دار وبا کلاس دوست شوم مشکل دارم نمدونم چجوری بهشون بگم که من دوست دارم با تو دوست بشم و اینکه اگه بهش بگم بامن دوست میشی که خعلی بچگانست لطفا به من راه حل بدین

ماریه
ماریه
پاسخ به  بیتا
2 سال قبل

سلام خانم بیتا میشه باهم دوست بشیم دخترم ؟

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  ماریه
1 سال قبل

من اسمم سمیرا خیلی زیاز به دوست دارم یه شماره بزار اینجا

علی_رضا
علی_رضا
5 سال قبل

من تنها هستم.و اگر یک دوست خوب و صمیمی داشتم حاضر بودم بهترین فداکاری ها رو براش بکنم.و هیچ وقت پشتشو خالی نکنم

Reza
Reza
پاسخ به  علی_رضا
3 سال قبل

سلام بیا بامن دوست بشو برای بیشتر باهم صبحت کنیم بیا تل اینم آیدینReza0ff

فاطمه
فاطمه
5 سال قبل

من چندتا دوست صمیمی تو مدرسه دارم و رابطم هم با بچه های دیگه خوبه اما دلم میخواد دوست های بهتری داشته باشم دوستایی که درکم کنم من دوستامو دوست ندارم ما دوستای واقعی نیستیم مخصوصا من که عجیب دلم یک خواهر میخواد من تو تهران زندگی میکنم ودر آستانه۱۴ سالگیم اگه کسی مثل من تنهاست پاسخ بده
تا باهم از طریق تلگرام دوست شیم امیدوارم همه شما و خودم که تنهاییم یک دوست خوب پیداکنیم

Sahar
Sahar
پاسخ به  فاطمه
5 سال قبل

هیچوقت نمیتونی با مجازی دوست واقعی پیداکنی

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

سلام خب منم خواهرندارم خیلی نیاز به یه دوست دارم که باهام صمیمی باش من۲۰سالم راستشه مدرسم نرفتم فقط چندکلاس سواددارم ولی هم چیز سواد نیست مهم انسانیت ولی متاسفانه گوشیم قدیمیه تلگرام یابرنامه های دیگه نداره خب منم زیاد سوادندارم که چیکارکنم اگه خواستی شمارتوبزاراینجا تامن بتونم بهت زنگ بزنم که درارتباط باشیم اگه دوست داشتی اینجا پیام بده بگو آره یانه ممنون میشم

علیرضا حسینی
علیرضا حسینی
5 سال قبل

با سلام من اهل اهوهز هستم ولی الان مشهد هستم سنم ۱۶ ساله داخل ۱۷ هستم من عاشقم خیلی دوست دارم کسی بامن چت کنه تنها هستم ممنون

علیرضا حسینی
علیرضا حسینی
5 سال قبل

با سلام من علی هستم ۱۷ سال ولی بخدا بزار به همتون بگم خیلی مهم دختر ها میرن سمت پسر جوان که لباس بی نضم و سیگار میکشه و فساد شما میدونی که منظورمن چیه ولی این جوری نیست من نمیگم با پسر دوست نشو اتفاقن خیلی خوبه من خودم من تنها هستم ولی پسر خوب و با شخصیت و خوش رفتار ممنون ببخشید یا علی

علیرضا.
علیرضا.
5 سال قبل

سلام.من۱۸ سالمه و تا به حال هیچ دوست خوبی نداشتم و خیلی تنها هستم.واقعا دوست خوب یک نعمت و ارزش بزرگیه.اگه من یک دوست خوب داشتم حاضرم بهترین کار هارو براش بکنم و هیچ وقت پشتشو خالی نکنم.و در غم ها و شادی هایمان ما هم شریک باشیم.خوشبحال کسی که دوست خوبی داره….

متین
متین
پاسخ به  علیرضا.
2 سال قبل

خیلی خوبه چنین دیدگاهی

صدف
صدف
5 سال قبل

سلام من صدفم دنباا یه دوست با معرفت میگردم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  صدف
5 سال قبل

سلام صدف جان با من دوست میشید

ثمین
ثمین
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

اسمت چی ؟

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  صدف
5 سال قبل

سلام خوبین

شهروز
شهروز
پاسخ به  صدف
1 سال قبل

سلام عزیزم صدف خانوم بامعرفت منم خدا وکیلی دنبال یه آدم بامعرفت وباشخصیت هستم دوست داشتی به این شماره اس بده درخدمت شماهستیم دربست

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  صدف
1 سال قبل

سلام خب چندسالت منم یه دخترهستم زیاد دنبال جنس مخالف نمیگردم دوست دارم دخترباش مثل خودم اگه دوست داری تاباهم دوست بشیم یه شماره بزار اینجا

Sara
Sara
5 سال قبل

سلام من دارم میرم پنجم دوستای زیادی دارم و خیلی دوستای خوبین برای دوست زیاد پیدا کردن باید یه ذره بیای جلو یعنی منظورم اینه که اگه خجالتی هستی باید بیشتر توی کلاس حرف بزنی اون موقع خو به خود دوست پیدا میکنی و در ضمن باید بیشتر پیش اونایی که اشون خوشت میاد بپلکی.

بری
بری
5 سال قبل

خب من امسال میرم هشتم ولی مدرسمو عوض کردم و واسه همین خیلی نگرانم که نتونم دوستی پیدا کنم تقریبا همه کلمه های کلیدی در این رابطرو سرچ کردم و حتی میدونم چند دقیقه مونده به شروع مدرسه ها. استرسم لحظه به لحظه بیشتر میشه و حتی کابوسم میبینم! موقعیتم جوریه که دیگه اصن نمیتونم با دوستای قبلیم ارتباط داشته باشم. سعی میکنم بیخیال باشم ولی نمیشه اصن…

Sahar
Sahar
پاسخ به  بری
5 سال قبل

همیشه شروع کننده دوستی تو اول مهر نباش بزار یه روز یا دوروز بگذره وبه همه نگاه کن و بهترینشونو انتخاب کن بگم که باید خیلی دقت کنی و اگر حرف بد یا چیز زشتی ازشون دیدی ولشون کن و برو سراغ یکی دیگه

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  Sahar
5 سال قبل

سلام.میشه جواب منم بدید اگه میتونید؟

نیایش
نیایش
5 سال قبل

سلام.من پایه هشتمم و ی دختری ک ازش خوشم اومده پایه نهم.اون اخرین سالیه ک تو مدرسمونه.زمان کافیی ندارم.ارتباط چشمی باهام برقرار کرد حسم میگه.فک میکنم اونم ازم خوشش اومد ولی نمیدونم چجوری سر صحبتو باز کنم مثلا فردا برم بهش بگم:لعنتی هوا چ گرمه؟ تو دیشب بازی استقلاو دیدی؟چ تیمی هستی؟بعد از اونها ک گذشت بهش بگم تلگرام داری>میتونم شمارمو بدم بهت؟واقعا گیر کردم لطفا جوابمو زودتر بدید چون وقتی نمونده

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  نیایش
5 سال قبل

بله میتونید همین کارو کنید. یه جوری سر صحبت رو باز کنید و خودش ادامه پیدا میکنه خود به خود، جای نگرانی نداره

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  هاشم رضاپور
5 سال قبل

ا ره خیلی خوب است من این کار رو کردم و دوازده تا پی داکردم خیلی ، خیلی خوب است مرسی از شما که این نکته را به ما گفتید تشکر ،مرسی

دوست
دوست
پاسخ به  نیایش
3 سال قبل

بهش بگو
دوسش داری

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  نیایش
1 سال قبل

سلام من اسمم سمیرا خب از نظرمن باید به اون دختر حرف دلتوبگی بهش شماره بدی تاباهم بیشتر درارتباط باشین چون من خودم دختر هستم توجی کردن به یه دختر یکم کار سختیه ولی باید امتحان کنی اگه سوالی داری بگو موفق باشی😊☺

معصومه
معصومه
5 سال قبل

عالی بود

بی تی اس
بی تی اس
5 سال قبل

من یک ارمی (طرفدار بی تی اس) هستم و فقط گفتم تو ارمی و گفت اره و اینگونه من دوست پیدا کردم

بیتا
بیتا
پاسخ به  بی تی اس
2 سال قبل

من تازه یکم خجالتی هستم نمیتونم منظورمو به بقیه خوب بفهمونم همیشه به کسی نه نگفتم نمیدونم چرا اینجوریم تازه مامان بابام میگن تو خیلی مغروری خیلی غدی کسی باهات دوست نمیشه ماها یه دوست خیلی صمیمی بودیم نزدیک سه سال باهم دوستیم

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  بیتا
1 سال قبل

سلام خب منم تنهام هیچ دوستی ندارم خب میتونی بامن دوست بشی خب منم خجالتی هستم ولی باید عادی کرد😯😄

..
..
5 سال قبل

زیاد هم خودتون رو نشون ندید بعضیا بخاطر دوست یابی میخوان خودشون رو نشون بدن ولی بعد از چند وقت مسخره به نظر میاند شخصیت خودتون رو حفظ کنید و نخواهید که مثلا توی مدرسه با همه دوست بشید چون امتحان کردم نمیشه اگر هم بشه یه دوستیه واقعی نمیشه با یه نفر یا دو نفر دوست بشید ولی دو تا دوست واقعی

سجاد
سجاد
پاسخ به  ..
5 سال قبل

من یه دوست دارم اسمش احمد خیلی دوسش دارم باش لب کردم دوستم مثله برادرم…?

تاز
تاز
پاسخ به  سجاد
5 سال قبل

دوست پسر ها چی کار می کنن

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  سجاد
3 سال قبل

پسری یا دختر باهاش لب کردی?

..
..
پاسخ به  ..
2 سال قبل

من یه دوست دارم میخوام باهاش رفیق بشم هر کاری میکنم نمیشه راه چاره چیه اصلا من براشمهم نیستم اصلا.

...
...
پاسخ به  ..
2 سال قبل

یه دختره یه ساله باهاش آشنا شده همچین سنگشو به سینه میزنه اخه چکار کنم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

من دنبال دوست خوب میگردم کسی هست ایا

Ar.ko
Ar.ko
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

سلام بیاید با هم دوست بشیم

مبینا
مبینا
پاسخ به  Ar.ko
4 سال قبل

خیلی خوب بود

زهرا
زهرا
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

پایم

شاهیکا
شاهیکا
پاسخ به  زهرا
2 سال قبل

سلام

شاهیکا
شاهیکا
پاسخ به  شاهیکا
2 سال قبل

کسی بامن دوست میشه

مهدی
مهدی
پاسخ به  شاهیکا
2 سال قبل

سلام شاهیکامن تهران هستم شماچندسالته من۴۰سالمه مجردم اگه تالاب عشق وهاب باشی من هستم

Sahel
Sahel
پاسخ به  مهدی
2 سال قبل

بیا برووووو

سمیرا
سمیرا
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام