آی پینز

چطور جک هدفون شکسته‌ را از گوشی یا تبلت خود خارج کنیم؟

تا به حال شده جک هدفون شکسته‌ را در دست داشته باشید و به این فکر کنید که قسمت انتهایی آن کجاست؟! تا به حال شده است هدفون‌تان را به سرعت از گوشی یا تبلت‌تان جدا کنید و سپس متوجه شوید که جک آن در سوکتش جا مانده است؟

متأسفانه جک هدفون‌ها برای اتصال و انفصال مداوم، به حد کافی محکم ساخته نمی‌شوند. اگر جک هدفون‌تان بشکند و در سوکت گوشی، آیفون یا ام‌پی‌تری پلیرتان گیر کند دیگر نمی‌توانید هدفون‌تان را به دستگاه متصل کنید و باید قبل از هر چیزی این تکه‌ شکسته را از دستگاه‌تان خارج کنید.

در ادامه 6 روش را ذکر می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند در چنین شرایطی بتوانید دستگاه خود را از این تکه‌ شکسته شده رها کنید. با ما در دیجی رو همراه باشید.

چطور جک هدفون شکسته را خارج کنیم؟

اغلب قسمت انتهایی جک هدفون شکسته در گوشی یا تبلت جا می‌ماند. به نظر می‌رسد که این جک‌های استوانه‌ای کوچک در قسمت‌هایی که با پلاستیک سیاه پوشانده شده است از همه ضعیف‌ترند. تمام هدفون‌های سیم‌دار چنین وضعیتی دارند.

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

شاید شرایط اضطراب‌آوری باشد ولی راه‌های مختلفی برای حذف این جک شکسته و خارج کردن آن از گوشی یا تبلت‌تان در اختیار دارید:

  1. با کمک لوله‌ی جوهر خودکار
  2. با کمک چسب فوری
  3. با کمک پونز خم شده
  4. با کمک خلال دندان و چسب حرارتی
  5. با کمک گیره‌ی کاغذ داغ شده
  6. با کمک ابزار تخصصی این کار با نام گریپ‌استیک

هنگام بیرون کشیدن جک هدفون مطمئن شوید که سوکت هدفون را به سمت پایین گرفته‌اید. جاذبه همیشه در چنین شرایطی کمک می‌کند.

همچنین قبل از خواندن این روش‌ها بدانید آن‌ها را باید کاملاً با مسئولیت خودتان و آگاهی از خطرات‌شان انجام دهید. با یک حرکت اشتباه می‌توانید به گوشی یا تبلت‌تان آسیب برسانید.

1. آیا لوله‌ی جوهر خودکار می‌تواند به بیرون کشیدن جک هدفون کمک کند؟

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

نکته: قطر قسمت داخلی لوله‌ی جوهر خودکارتان کم‌وبیش به اندازه‌ی قطر جک استوانه‌ای هدفون‌تان است. با کمی تلاش و تنظیم درست می‌توانید این جک را از دستگاه‌تان جدا کنید.

برای این کار لوله‌ی خودکارتان را از خودکار جدا کنید. این همان قسمتی است که جوهر را درون خود دارد و به نوک خودکار متصل است.

در قسمت انتهایی لوله‌ی جوهر خودکار، همان قسمت مخالف نوک خودکار، هیچ جوهری وجود ندارد. می‌توانید از این قسمت لوله‌ی خودکار برای بیرون کشیدن جک شکسته بهره ببرید. آن را با فشار وارد سوکت هدفون‌تان کنید و جک شکسته را بیرون بکشید. قطر لوله‌ی خودکار باید به اندازه‌ای باشد که به سختی جک شکسته را درون خود جای دهد و سپس آن را بیرون بکشد.

اگر چنین روشی کار نکرد می‌توانید با استفاده از میخ انتهای لوله را کمی گشاد کنید تا مطمئن شوید که جک هدفون درون آن جای می‌شود. همچنین می‌توانید انتهای لوله را کمی داغ  کنید تا نرم شود، آن را درون سوکت گوشی‌تان کنید و سپس کمی منتظر بمانید تا سرد و سفت شود و سپس آن را بیرون بکشید.

اگر دست‌هایتان عملکرد بسیار دقیقی دارد می‌توانید از چسب فوری یا چسب حرارتی در انتهای لوله‌ی جوهر خودکارتان استفاده کنید. کمی از این چسب را به لوله بزنید و سپس همین کار را  تکرار کنید.

در نهایت اینکه شاید به کمی فشار بیشتر نیاز دارید. اگر می‌توانید چند سانتی‌متر از لوله‌ی خودکار را ببرید و آن را روی سوکت دستگاه‌تان قرار دهید. سپس با چیزی محکم (کفش یا دمپایی) روی آن بکوبید تا مطمئن شوید که جک هدفون شکسته درون لوله رفته است. وقتی از چنین چیزی مطمئن شدید جک را از گوشی بیرون بکشید.

2. انتهای دیگر جک هدفون را به چسب فوری آغشته کنید

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

اگر روش لوله‌ی خودکار کار نکرد می‌توانید از چسب فوری استفاده کنید. شاید می‌دانید که چسب فوری هرگز به سرعت پس از استفاده خشک نمی‌شود و باید کمی منتظر بمانید.

کمی منتظر بمانید تا چسب سفت شود. این مرحله برای انجام درست این عملیات بسیار ضروری است.

با استفاده از جسمی نازک تکه‌ی کوچکی از چسب فوری را روی انتهای دیگر جک هدفون، همان تکه‌ای که در گوشی گیر نکرده است، بگذارید. با توجه به نوع چسب فوری (و توضیحات روی بدنه‌ی آن) کمی منتظر بمانید تا سفت شود و سپس آن را درون سوکت هدفون گوشی‌تان بگذارید. پس از 30 ثانیه آن را بیرون بکشید. اگر جک شکسته نیز بیرون آمد تبریک می‌گوییم.

بسیار مهم است که از مقدار ناچیزی از چسب فوری استفاده کنید. در غیر اینصورت ممکن است قسمت درونی سوکت به چسب آغشته شود و در آینده برای‌تان مشکل‌افرین شود. گوش پاک‌کنی را به کمی الکل آغشته کنید کنید و درون سوکت هدفون‌تان را تمیز کنید.

3. با استفاده از پونز جک هدفون شکسته را بیرون بکشید

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

اگر روش ساده‌تری می‌خواهید می‌توانید از یک پونز استفاده کنید، با استفاده از چکش آن را به حالت L در بیاورید.

گوشی یا تبلت‌تان را در دست بگیرید و پونز را وارد سوکت هدفون کنید. طوری این کار را انجام دهید که تیزی پونز به قسمت سیاه و پلاستیکی جک هدفون برخورد کند، پونز را فشار دهید و بچرخانید تا در آن قسمت فرو برود.

باید نوک پونز را کمی در این قسمت پلاستیکی فرو کنید. وقتی مطمئن شدید که به اندازه‌ی کافی فرو رفته است سعی کنید جک شکسته‌ هدفون‌تان را بیرون بکشید.

4. خلال دندان و چسب حرارتی

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

به نظرتان استفاده از ابزار دیگری که به اندازه‌ی کافی باریک باشد و درون سوکت هدفون جای شود بهتر است؟ چطور است خلال دندان را امتحان کنید؟ از یک خلال دندان چوبی یا پلاستیکی و طویل استفاده کنید و مطمئن شوید طول آن به اندازه‌ای هست که به انتهای جک هدفون شکسته برسد. انتهای خلال دندان را به کمی چسب حرارتی آغشته کنید و کمی منتظر بمانید تا سرد شود.

خلال دندان را به دقت وارد سوکت هدفون کنید تا به این جک شکسته برسد. کمی منتظر بمانید تا چسب سردتر و خشک شود. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود به سادگی می‌توانید جک شکسته هدفون‌تان را بیرون بکشید.

5. گیره‌ی کاغذ داغ شده

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

هیچ چسبی در اختیار ندارید؟ حرارت می‌توانید جایگزین خوبی باشد چون اغلب قسمت شکسته‌ی جک هدفون همان قسمت سیاه و پلاستیکی است. برای بیرون کشیدن هدفون‌تان یک گیره‌ی کاغذ پیدا کنید و صافش کنید.

گیره‌ی کاغذ را با چیزی که عایق گرماست نگه دارید و قسمت انتهایی آن را گرما دهید. گوشی‌تان را بردارید و گیره‌ی گرمادیده را با دقت درون سوکت هدفون فرو کنید. کمی فشار دهید و منتظر بمانید تا پلاستیک سرد شود. اگر همه چیز خوب پیش برود می‌توانید جک شکسته هدفون‌تان را بیرون بکشید.

6. گریپ‌استیک ابزار مخصوص بیرون کشیدن جک هدفون شکسته

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

اگر این روش‌ها کارنکردند باید از روشی حرفه‌ای‌تر بهره ببرید. گریپ‌استیک محصول کمپین موفقی در کیک‌استارتر است و دقیقاً برای بیرون کشیدن جک هدفون شکسته تولید شده است.

گرچه قیمت آن کمی گران است ولی ارزان‌تر از پرداخت پول به تعمیرکار برای بیرون کشیدن جک هدفون است. همچنین اگر گوشی‌تان تحت گارانتی یا بیمه است شاید کمی ساخت باشد که به خاطر چنین مشکلی آن را برای شرکت ارسال کنید. استفاده از گریپ‌استیک می‌تواند شما را از این مشکلات نجات دهد.

استفاده از گریپ‌استیک آسان است. لوله‌ی آن را وارد سوکت هدفون کنید، فشار دهید و سپس بیرون بکشید. گریپ‌استیک جک هدفون شکسته شما را بیرون می‌کشد.

زمان استفاده از هدفون بلوتوث است

چطور جک شکسته‌ی هدفون را از گوشی یا تبلت خارج کنیم

اگر به هر دلیلی نتوانستید جک هدفون شکسته را بیرون بکشید نگران نباشید. ممکن است هنوز بلندگوهای گوشی‌تان کار کنند. فایلی صوتی را پخش کنید و از عملکرد بلندگوهایتان مطمئن شوید. اگر بلندگوها کار می‌کنند می‌توانید راه حل دیگری را در نظر داشته باشید.

بلندگویتان از کار افتاده است؟ به این دلیل است که جک هدفون شکسته به گوشی‌تان می‌گوید که هدفون به گوشی متصل است و تا جایی که گوشی‌تان می‌داند در حال ارسال صدا به هدفون است. در این حالت تجربه‌ای صامت از گوشی‌تان خواهید داشت که به خصوص هنگام تماس‌های صوتی گوشی‌تان را بی‌استفاده می‌کند. تا زمانی که جک هدفون را بیرون نکشید این مشکل رفع نمی‌شود.

در چنین شرایطی می‌توانید از یک هدفون بلوتوث بهره ببرید.

احتمال شکستن هدفون‌های ارزان‌تر بیشتر است

عموماً هدفون‌های ارزان‌تر راحت‌تر می‌شکنند و جک‌های ضعیف‌تری دارند. چنین ریسکی دوجانبه است، هم هدفون‌تان را از دست می‌دهید و هم به سوکت گوشی‌تان آسیب می‌رسانید. حتی با استفاده‌ی معمولی از هدفون‌های ارزان نیز ممکن است به چنین مشکلی دچار شوید. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی بهتر است هنگام خرید سراغ هدفون‌های باکیفیت و کمی گران‌تر بروید.

منبع makeuseof
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
100 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شقایق محمدزاده
شقایق محمدزاده
3 سال قبل

مرررسی ایده هاتون عالی بود من سر هندزفری تو گوشیم شکسته بود با ته خودکار بیک درش آوردم ، ممنون

محدثه اسدی
محدثه اسدی
پاسخ به  شقایق محمدزاده
3 سال قبل

ببخشد گوشیتون چیه

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  شقایق محمدزاده
2 سال قبل

چجوری در اوردی من نتونستم

محمد
محمد
پاسخ به  شقایق محمدزاده
1 سال قبل

میشه بگی چطوری در اوردی

صدرا
صدرا
3 سال قبل

سلام هدفون من ایفون هست و نوک جک قابل جدا شدنهو خیلی ریزه امکان جدا کردنش هست؟

الهام
الهام
3 سال قبل

خیلی خیلی ممنونم..من امروز گوشیم رو به بیش از ۱۰ نفر نشون دادم.گفتن باید گوشیت باز بشه تا برات قطعه رو دربیاریم..اما با آموزش خوبه شما با لوله خودکار خودم درآوردمش.بازم ممنونم ازتون.

محمد
محمد
پاسخ به  الهام
1 سال قبل

میشه بگی چطوری در اوردی

امیر
امیر
پاسخ به  الهام
4 ماه قبل

سلام

محمد
محمد
3 سال قبل

عالی بود

علی
علی
3 سال قبل

من گوشیمو پیش چند نفر بردم هر کدوم با سوزن افتادن به جونش بدتر خرابش کردن. گفتن باید باز بشه منم دلم نمیاد اخه ۳ماه بیشتر نیس که این گوشی خریدم. چسب حرارتی جواب نداد حالا لوله خودکار میمونه

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  علی
2 سال قبل

داداش چطوری درش آوردی؟

حسام
حسام
3 سال قبل

خدا امواتتو بیامرزه، من با یک سوزن و مقدار بسیار بسیار کمی چسب یک دو سه بعد از چند ثانیه درآوردم ولی سر سوکت من مادگی بود

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  حسام
2 سال قبل

داداش چطوری در آوردیش

ممد
ممد
پاسخ به  حسام
3 ماه قبل

سلام از من اخرین قطعه‌ش شکست یعنی اون ته ته کوچیکه اونو چطور درش بیارم نمیشه خدایی بد جاییه و همش اهنه یعنی پلاستیک نیست که چسب بزنم حل شه همش اهنه دیکه اون قسمت سر سر😐😞

علی
علی
3 سال قبل

خداخیرت بده من تو دو دقیقه درش اوردم

ملیکا
ملیکا
پاسخ به  علی
2 سال قبل

چطوری در اوردی

محمد
محمد
پاسخ به  علی
1 سال قبل

میشه بگی چطوری در اوردی

الناز
الناز
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

وااااایییی من گوشیمو یهو جدا کردم از ای یو ایکس ،کشیده شد بعدش که دوباره زدم فکر کردم وشکل از ای یو ایکسه ولی هندزفریمم زدم باز پخش نشد صدا ??میشه راهنمایی کنین

فاطمه
فاطمه
3 سال قبل

هرکاری کردم نشد☹

علی
علی
2 سال قبل

من تو جک هدفون یه اشغال گیر کرده و نمی زاره هدفونم تا ته داخل بره چیکار کنم گوشی نو خریدم کمکم کنید

نهال
نهال
پاسخ به  علی
2 سال قبل

واای یکی بگه دقیقا چیکار کرده که شد چون من همه ی راه هارو امتحان کردم نشددد?

ارشیا
ارشیا
پاسخ به  نهال
1 سال قبل

دقیقا منم همه رو انجام دادم

سجادکاشفی
سجادکاشفی
پاسخ به  ارشیا
1 سال قبل

لوله ی داخل خودکار،سمته نوکه خودکار که باهاش مینویسیم،هواستون باشه که خودکار کاملا تموم شده باشه که فکر کنم گوشی به گوه کشیده بشه.
نوکه خودکارو درمیاری میکنی داخله سوکت ومطمئن میشی که لوله داخل سوکت گیرکرده،وبه راحتی هرچه تمامتر قطعه رو درمیاری.
من همین الان درش آوردم.

سینا
سینا
پاسخ به  علی
1 سال قبل

جارو برقی رو بکش ب لاشش?

یکتا
یکتا
2 سال قبل

دمتون گرم یه سوزن داغ کردم گذاشتم جاهندزفری شکسته رودرآوردم ممنون ازلطفتون?

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  یکتا
2 سال قبل

میشه بیشتر توضیح دهید

نیوشا
نیوشا
2 سال قبل

واسه من هیچکدوم جواب نداد ????????
گوشیمم خیلی وقت نیس خریدم یه ماهه ?????????????????????????????

درسا
درسا
2 سال قبل

ای خداااااااااااااااااا نمیشه بد بخت شدم میخوام بمیرم????????????????

حسین محمودزاده
حسین محمودزاده
عضو
پاسخ به  درسا
2 سال قبل

دوست عزیز مشکل شکستگی جک هدفون مشکل حادی نیست حتی اگه با این روش ها هم خودتون نتونید درست کنید، با هزینه خیلی کمه درست میشه هم گوشی یا تبلت و هم خود هدفون.

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  حسین محمودزاده
1 سال قبل

من بردم گفت ۱۵۰ تومن

خانم احمدی
خانم احمدی
پاسخ به  حسین محمودزاده
2 ماه قبل

واسه من رم توی هدفون گیر کرده چه جوری درش بیارم

:-D :-D :-D
:-D :-D :-D
پاسخ به  درسا
2 سال قبل

اصلا نمیشه تو هم نمیتونی o(╥﹏╥)o o(╥﹏╥)o

Arian
Arian
2 سال قبل

راستش من کامپیوترم مشکل پیدا کرده بود ورفتم گوگل چی‌ زی پیدانکردم به ذهنم رسید بگم شکستن هندزفری در گوشی من این کار رو روی کامپیوترم اجرا کردم نشد?من اون قسمت باند که به کیس وصل میشه مشکل پیدا کرده اگه میتونین یه راهنمایی کنید?

Arian
Arian
2 سال قبل

خیلی ممنون من کامپیوترم مشکل پیداکرده بود بالوله خودکار درستش کردم من اسپیکر باندم شکسته بود داخل کیس خیلی ممنون با پیشنهاد هایی که دادین?

عاطفه
عاطفه
2 سال قبل

وای عاشقتونم ممنون با این راهکارای عالیتون?من گوشیمو خیلی جاها بردم که درست کنن ولی خیلیا گفتن کارما نیست خیلیام گفتن باید گوشی باز بشه که دراون صورت گوشی تعمیری گفته میشه وکلی ازقیمتش میوفته تا اینکه روشهای شمارو توگوگل دیدم من با لوله خودکار انجام دادم درعرض۳ثانیه اومد بیرون واقعاااااا ازتون ممنونم??????????????

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  عاطفه
2 سال قبل

چه خودکاری

محمد
محمد
پاسخ به  عاطفه
1 سال قبل

میشه بگی چطوری در اوردی

Aysan
Aysan
2 سال قبل

سلام گوشی منم همین مشکلو داره
و خیلی جک رفته توش اخرشه
نمیتونم درش بیارم میشه با گریپ استیک درش بیارم هزینش چنده ؟

حسین
حسین
پاسخ به  Aysan
2 سال قبل

سلام مال منم همینجور شده و از بد جایی شکسته .شما چیکار کردی در اومد .

نهال
نهال
پاسخ به  حسین
2 سال قبل

اگر این مشکل براتون پیش اومد و نتونستید درش بیارید، گوشیتون رو ببرید به تعمیرات گوشی سریع براتون درش میاره و اصلا دیگه بهش دست نزنید یا فشار ندید تا بد تر نشه. مال من توی سوکت گوشیم کاملا گیر کرده بود و رفتم برام درستش کردن. به هیچ وجه از چسب حرارتی یا ۱.۲.۳ استفاده نکنید چون اگر با چسب توی گوشیتون گیر کرد، باید پشت گوشیتون رو باز کنن و سوکتش رو عوض کنند. (من پشت گوشیم رو باز کردن و گوشیم الان سالم هست)

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  Aysan
2 سال قبل

سلام داخل سایت امازون داره فقط 40 دلار زده داخل ایران من ندیدم

محمد
محمد
پاسخ به  Aysan
1 سال قبل

میشه بگی چطوری در اوردی

بینام
بینام
2 سال قبل

با تشکر از مطالب مفید.منم یه همچین مشکلی داشتم تازه پلاستیک سیاه هم لق شده بود و افتاده بود،فقط اون سر هندز فری مونده بود.من با روش خلال دندون تونستم جدا کنم. به این صورت که،خلال دندونو جوری با چاقو تراش بدین که قشنگ کیپ بشه وبعد چسب یک دو سه، نوک خلال و کمی دیواره های خلال دندون بزنید.با فشار وارد سوکت کنید،یه پنج دقیقه صبر کنید کاملا خشک بشه.به سختی بیرون میاد،من خلال رو به دندونم گرفتم و کشیدم و در اومد.

حسین
حسین
2 سال قبل

این از بد جایی شکسته.دقیقا نوک سوکت شکسته مونده هر کاری کردم نشد ک نشد چسب یک دو سه زدم بازم در نمیاد نمیدونم چیکار کنم .نمیخوام بازش کنم .راهنماییم کنید

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  حسین
2 سال قبل

از منم

رضا
رضا
2 سال قبل

از منم

حوریه
حوریه
2 سال قبل

هیچ کدم به درد بخور نیست فقط باید با سوزن انجام داد

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  حوریه
2 سال قبل

چطوری؟

نازی
نازی
پاسخ به  حوریه
2 سال قبل

چجوری؟

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
2 سال قبل

عالی بسیار مفید بود

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
2 سال قبل

مرسی از کمک تون من ۴ماه نمی تونستم درش بیارم تا امروز

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

4هار ماه

راحیل
راحیل
2 سال قبل

توسط گیره سر که انتهای آن زایده برگشته کوچیک به سمت داخل داره توانستم آن را از گوشیم خارج کنم

Zahra
Zahra
2 سال قبل

مرسسسسسی از پیشنهاد هاتون من بعد از 8ماه تونستم جک هدفونم رو بیرون بیارم هر جا بردم گفتن باید گوشیت به کل باز شده
خیلی ممنون ?

محمد
محمد
پاسخ به  Zahra
1 سال قبل

میشه بگی چطوری در اوردی

Zahra
Zahra
2 سال قبل

مرسی واقعا کار کرد راه کارتون من بعد ۶ماه تونستم جک خورد شده هدفونم رو در بیارم هر جا بردم میگفتن باید گوشیت به کل باز شع

سارینا
سارینا
2 سال قبل

من گوشیم همین اتفاق دقیقا براش افتاده رفتم گوشیم رو نشون دادم گفتن اگه سوزن یا پونز یا هرچی بزنی گوشیت میسوزه الان چون تو سوکت گیر کرده گوشیم صدا پخش نمیشه ازش لطفا هرچه سریعتر راه حل بدید لطفا

محمد فرحمند
محمد فرحمند
2 سال قبل

اصلا روش هاش بدرد نخورد لوله خودکار توی هدفون گیرکرد وباید ببرمش کمپانی سامسونگ

تربچه
تربچه
2 سال قبل

عامو نشد فقط فرامش نابود شد درم نیومد من گوشیم یه هفته هست خریدم?

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  تربچه
2 سال قبل

وای عالی بود من با لوله خودکار دار آوردم.ممنون از همکاریتون?

محمد
محمد
2 سال قبل

دمتون گرم با لوله خودکار در اوردم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
2 سال قبل

خیلی ممنون من با لوله خودکار درآوردم

ناشناس
ناشناس
2 سال قبل

منم هرکاری کردم با خودکار نشد، یه سوزن کج کردم، زدم بهش، در اومد خیلی راحت

آسمان
آسمان
پاسخ به  ناشناس
2 سال قبل

سلام تو رو خدا به من بگو چه جوری
من از دیشب تا حالا اینقد غصه خوردم براش

آسمان
آسمان
2 سال قبل

سلام تو رو خدا به من بگو چه جوری
من از دیشب تا حالا اینقد غصه خوردم براش

Sobhsn
Sobhsn
2 سال قبل

خدا خیرتون بده عالییییییی ممنون من یه خودکار اوردم اندازش نبود یکی دیگ اوردم رفت داخلش یکم فشار دادم و هی تاب میدادم تا قشنگ بره تو بار اول و دوم نشو بار سوم محکم فشار دادمو یکم تابش دادم محکم کشیدم بیرون در اومد عالی ممنون?

محمد
محمد
پاسخ به  Sobhsn
1 سال قبل

میشه بگی چطوری

گوز
گوز
پاسخ به  Sobhsn
1 سال قبل

چی کار کنیم

Sobhsn
Sobhsn
2 سال قبل

خدا خیرتون بده عالییییییی ممنون من یه خودکار اوردم اندازش نبود یکی دیگ اوردم رفت داخلش یکم فشار دادم و هی تاب میدادم تا قشنگ بره تو بار اول و دوم نشو بار سوم محکم فشار دادمو یکم تابش دادم محکم کشیدم بیرون در اومد عالی ممنون

Mohammad
Mohammad
2 سال قبل

ببخشید برای من ساچمه افتاده توش چطوری دربیارم؟

مسلم
مسلم
2 سال قبل

مل من هر کاری میکنم بیرن نمیاد

Fereshteh
Fereshteh
2 سال قبل

سلام ماله من اون قسمت اهنیش داخله و پلاستیکی نیست که بشه با خلال و سر سوزن دربیاد دوستانی که بردن تعمیرگاه راهنمایی کنن من نمیخوام واسه یه جک هدفون گوشیمو باز کنن خدایی
این وسیله ی گریپ استیک رو هم هیچ جایی ندارن نه خود تعمیراتی ها هم ندارن تا کارمون راه بیوففته

امیررضا
امیررضا
2 سال قبل

سلام من جک هدستم کچ شده و وقتی میزنمش به گوشی صدای سمت راست قط و وصل میشه
چطور باید جک رو تعویض کنم

لیلا
لیلا
2 سال قبل

خیلی ممنون بابت راهنمایی تون من با روش لوله خودکار درش آوردم…….خیلی هم راحت بود

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
2 سال قبل

سلام

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  کاربران ناشناس
1 سال قبل

مال منم نوک هدفون بندمانده بالوله سوزن اینهانمیشه درآوردبگیدچیکارکنم