فلای تودی

چگونه از بلک بری ورلد استفاده کنیم؟

دسترسی و دانلود از بلک بری ورلد «Blackberry World» یکی از دغدغه‌های کاربران گوشی‌های بلک بری است؛ همانطور که می‌دانید، به دلیل مسدود بودن و تحریم آی پی کشور ایران، دسترسی به بلک بری ورلد برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست و به‌صرفه‌ترین روش برای رفع و دور زدن این محدودیت، استفاده از ابزارهای تغییر ای‌پی مانند vpn است.

آموزش دانلود از بلک بری ورلد

دانلود از BBW نیازمند فعال کردن حالت هواپیما «Airplane mode» است، بنابراین برای دانلود برنامه سیسکو و استفاده از vpn باید از اینترنت وای‌فای استفاده کنید. اما با این حال، بعد از دانلود و نصب برنامه، از اینترنت سیم‌کارت نیز می‌توانید برای اتصال به VPN استفاده نمایید. پیش‌نیاز بعدی برای دسترسی به بلک بری ورلد، داشتن اشتراک vpn است که پس از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  1. گوشی را در حالت Flight mode قرار دهید.
  2. از قسمت Networks and Connections وارد بخش Wifi شوید.
  3. Wifi را روشن کرده و به شبکه مورد نظر متصل شوید.
  4. نام شبکه‌ی وای‌فای که به آن متصل شده‌اید را لمس کنید و نگه دارید.
  5. آیکون مداد شکل که سمت راست ظاهر می شود را به منظور ویرایش انتخاب کنید.
  6. در صفحه جدید Use proxy را تیک بزنید.
  7. اطلاعاتی از قبیل Proxy Server ،Proxy Port ،Usename و Password را باید وارد کنید
  8. Connect را انتخاب کنید.

در نهایت وارد BBW شده و نرم افزار Cisco AnyConnect را دانلود کنید تا در زمانی که ikev2 قابلیت اتصال ندارد، از این سرویس استفاده کنید.

بعد از نصب، مجددا به تنظیمات Wifi رفته و Use proxy را غیر فعال کنید. مراحل طی شده، فقط برای نصب برنامه بود. بعد از نصب، دیگر نیازی به انجام این مراحل وجود ندارد و می توانید با خیال راحت از بلک بری ورلد استفاده نمایید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها