آی پینز

چگونه مانع از نمایش پست های پیشنهادی اینستاگرام شویم؟

پست های پیشنهادی اینستاگرام راهی ساده برای کشف محتوای جدیدی است که ممکن است با علایق شما مطابقت داشته باشند. با این حال، همه افراد مایل نیستند که پست‌های افرادی را که دنبال نمی‌کنند در صفحه اینستاگرام خود ببینند. خوشبختانه، این پلتفرم تحت مالکیت متا دو راه آسان را برای خلاص شدن از شر پست های پیشنهادی ارائه کرده است. در این مقاله روش‌هایی را که می‌توانید برای غیرفعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام دنبال کنید، توضیح می‌دهیم. با ما در دیجی رو همراه باشید.

غیرفعال کردن پست های پیشنهادی در اینستاگرام

پست های پیشنهادی اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام پست های پیشنهادی را زمانی به کاربران نشان می‌دهد که تمام محتوای اخیر را از حساب‌هایی که دنبال می‌کنند، دیده باشند. طبق گفته اینستاگرام، این پیشنهادات بر اساس نوع فعالیت شما در پلتفرم، اکانت‌هایی که دنبال می‌کنید و محبوبیت محتوا و تولید کننده مورد نظر، ارائه می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با روش‌های پنهان کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام، ادامه مطلب را بخوانید.

به تعویق انداختن نمایش پست های پیشنهادی اینستاگرام

1. وقتی در اینستاگرام پستی به شما پیشنهاد شد، کافیست تا نماد سه نقطه عمودی را در گوشه سمت راست بالا فشار داده و از منوی باز شده گزینه Not Interested (علاقه‌مند نیستم) را انتخاب کنید.

غیرفعال کردن پست‌های پیشنهادی اینستاگرام

2. با این کار اینستاگرام پست را مخفی می‌کند و یک پیام جدید به شما نشان می‌دهد که در آن گزینه‌ای برای به تعویق انداختن دیدن پست های پیشنهادی به مدت 30 روز وجود دارد. برای پنهان کردن پست های پیشنهادی به مدت یک ماه، کافیست تا روی Snooze all suggested posts in feed for 30 days ضربه بزنید.

غیرفعال کردن پست‌های پیشنهادی اینستاگرام

غیرفعال کردن پست های پیشنهادی در اینستاگرام

اگر چه نمی‌توانید پست های پیشنهادی را به طور کامل از اینستاگرام حذف کنید، اما می‌توانید با یک راه‌حل عالی از دیدن آن‌ها اجتناب کنید. روش کار هم این است که به جای دیدن تمام فید‌ها، تنها فیدهای «دنبال شده» یا «مورد علاقه» را که در اوایل سال جاری معرفی شدند، انتخاب کنید.

از آنجا که این فیدها بر ارائه محتوا از افرادی که دنبال می‌کنید متمرکز هستند، می‌توانید مطمئن باشید که در هنگام مرور پست‌ها، دیگر موارد پیشنهادی اینستاگرام را نخواهید دید.

غیرفعال کردن پست های پیشنهادی در اینستاگرام

برای این کار کافیست تا در صفحه اصلی نمایش فیدها، روی لوگوی اینستاگرام ضربه بزنید و یکی از گزینه‌های Following (دنبال شده) یا Favorites (موارد دلخواه) را انتخاب کنید تا تنها پست‌های مربوط به این موارد را که مطمئناً مورد علاقه‌تان هستند، مشاهده کنید. به این ترتیب، با مرور این فیدها به جای فید پیش‌فرض Home (صفحه اصلی)، می‌توانید از دیدن پست های پیشنهادی اجتناب کنید.

از دیدن پست های پیشنهادی اینستاگرام خودداری کنید

خب! حالا دیگر حق انتخاب با شماست و می‌توانید تصمیم بگیرید که پست های پیشنهادی اینستاگرام را ببینید یا نه! امیدواریم این راهنمای سریع به شما کمک کند تا از شر پست‌های ناخواسته که فید شما را در اینستاگرام به هم ریخته‌اند، خلاص شوید. اگر سؤال دیگری در رابطه با ویژگی‌های اینستاگرام دارید، آن را در بخش کامنت‌ها در زیر همین مطلب با ما در میان بگذارید تا در مقالات بعدی به آن‌ها بپردازیم.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها