چطور مخاطبین خود را از طریق SMS به اشتراک بگذاریم؟

شاید برای شما هم پیش آمده که پیامی دریافت می‌کنید و یکی از دوستانتان از شما می‌خواهد شماره‌ی یک دوست دیگر‌تان را برایش بفرستید. در این صورت یا می‌توانید شماره‌ی فرد را حفظ کنید و بعد برای دوستتان بفرستید و یا این‌که می‌توانید از قسمت مخاطبان، او را با دوستتان که شماره را می‌خواهد به اشتراک بگذارید.

به اشتراک گذاری مخاطب در آیفون از طریق اس ام اس

ابتدا مخاطبین یا همان Contacts های خود را باز کنید.

در قسمت مخاطبین، اسم مخاطب مورد نظر‌تان را یا از طریق اسکرول و یا از طریق جستجو پیدا کنید.

بر روی مخاطب ضربه بزنید تا صفحه‌ی اطلاعات مربوط به او باز شود. در پایین دکمه‌ای تحت عنوان Share Contact مشاهده می‌کنید، روی آن ضربه بزنید.

گزینه‌های مختلفی پیش رویتان ظاهر می‌شوند که می‌توانید برای به اشتراک گذاری هر کدام را انتخاب کنید، اما مقصود اینجا به اشتراک گذاری از طریق sms است، پس روی Messages ضربه بزنید.

پس از آن کافی است که فرد مورد نظری که می‌خواهید مخاطب را برایش به اشتراک بگذارید انتخاب کنید، تا شماره به طور خودکار برایش ارسال شود.

به اشتراک گذاری مخاطب در اس ام اس از طریق اندروید

نکته: ممکن است بسته به نوع گوشی کمی شکل و شمایل فرق داشته باشد، اما در تمام گوشی‌های اندرویدی پروسه کم و بیش به همین حالت است.

مخاطبین یا Contacts های خود را باز کرده و فردی که می‌خواهید شماره‌اش را به اشتراک بگذارید پیدا کنید. می‌توانید از طریق اسکرول یا قسمت سرچ این کار را انجام دهید. پس از پیدا کردن فرد مورد نظر، بر روی او ضربه بزنید تا صفحه‌ی اطلاعاتش برایتان باز شود.

بعد بر روی سه نقطه‌ی بالای صفحه ضربه بزنید و بعد گزینه‌ی share یا به اشتراک گذاری را انتخاب کنید.

بر روی یک سری گوشی‌ها از جمله گلکسی، نیازی به زدن روی سه نقطه نیست چرا که دکمه‌ی Share یا به اشتراک گذاری همان بالا وجود دارد.

بعد منویی باز می‌شود که از شما می‌پرسد از طریق چه برنامه‌ای میخواهید اشتراک گذاری را انجام دهید و شما با انتخاب گزینه‌ی پیام‌ها یا Messages، مخاطب خود را از طریق MMS برای هر کسی که می‌خواهید، می‌توانید ارسال کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع howtogeek
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها