دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

لپ‌تاپ جدید HP Spectre 15 x360 با صفحه نمایش AMOLED رونمایی شد [CES 2019]

لپ‌تاپ HP Spectre 15 x360 در CES امسال آپدیت جدیدی دریافت کرد و صفحه نمایشی از نوع AMOLED به این لپ‌تاپ اضافه شد. اگر به تازگی یکی از این لپ‌تاپ‌ها را خریده‌اید ممکن است الان در حال ناسزا گفتن به خودتان باشید اما این آپدیت قابلیت بسیار هیجان‌انگیزی را به این لپ‌تاپ اضافه کرده است و امیدواریم که شروعی برای صفحه نمایش‌های AMOLED بیشتر در لپ‌تاپ‌های مختلف باشد.

این صفحه نمایش برای کاربرانی طراحی شده است که کارهای خلاقانه و هنری انجام می‌دهند و به بهترین کیفیت نمایش ممکن نیاز دارند. این صفحه نمایش AMOLED می‌تواند 100 درصد رنگ‌های فضای رنگی DCI-P3 را تولید کند، این فضای رنگی معمولاً توسط افراد متخصص در حوزه‌های ویدویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فضای رنگی DCI-P3 حدوداً 133 درصد فضای رنگی sRGB است اما از نظر تکنیکی عملکرد متفاوتی دارد.

خلاصه‌ی داستان این است که صفحه نمایش AMOLED بسیار بهتر از ال‌سی‌دی‌های IPS است. زاویه‌ی دید، ضریب کنتراست، سطح رنگ سیاه، بازتولید رنگ‌ها و خلاصه همه چیز این صفحه نمایش‌ها بهتر است.

لپ‌تاپ جدید HP Spectre 15 x360 با صفحه نمایش AMOLED رونمایی شد

علاوه بر این، لپ‌تاپ HP Spectre 15 x360 شامل تمام ویژگی‌هایی است که پیش از این عنوان شده بود. به این معنی که این لپ‌تاپ مجهز به آخرین پردازنده‌ی اینتل و طراحی جدیدی است، گوشه‌های 45 درجه‌ای دارد که مجهز به پورت USB-C و دکمه‌ی خاموش و روشن کردن لپ‌تاپ هستند. طراحی بسیار جالبی است.

 

کارت گرافیک NVIDIA 1050 Ti Max-Q این لپ‌تاپ کمک می‌کند تا کارکرد گرافیکی و توانایی آن در اجرای بازی‌ها فراتر از گرافیک داخلی اینتل باشد. با این حال سطح کارکرد این لپ‌تاپ فاصله‌ی زیادی با لپ‌تاپ‌های گیمینگ دارد اما می‌تواند در کارهای خلاقانه و هنری باعث بهبود واسط کاربری نرم‌افزارهای اصلی و افزایش سرعت پردازش ویدیو شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar