اچ تی سی در حال کار بر روی پرچمداران آینده خود است

اچ تی سی مدتی است که اوضاع مناسبی ندارد، گوشی های این شرکت با اینکه مشخصات خوبی دارند و از لحاظ عملکرد جزو بهترین های بازار هستند، به خاطر تبلیغات کم و بازاریابی ضعیف فروش خوبی ندارند، و همچنین به تازگی HTC با شرکت های مخابراتی آمریکا به مشکل خورده و HTC 10 از طریق این شرکت ها به فروش نمی رسد. البته همکاری با گوگل برای ساخت گوشی های جدید پیکسل به این شرکت کمک شایانی کرده اما هنوز مشکلات اصلی پابرجا هستند.

کاهش فروش محصولات اچ تی سی چندین سال است که ادامه داشته و به همین دلیل بارها شایعاتی مبنی بر فروش این شرکت به کمپانی های مختلف به گوش رسیده، حتی چندی پیش مدیرعامل اچ تی سی اعلام کرد که فعالیت های خود را بیشتر در بازار واقعیت مجازی متمرکز خواهد کرد. به همین دلیل بعضی از کارشناسان پیش بینی می کردند که شاید HTC طراحی و ساخت پرچمدار بعدی خود را متوقف کرده باشد.

اما امروز مدیرارشد روابط عمومی اچ تی سی، جف گوردون، اعلام کرد که این شرکت پروژه های ساخت تلفن همراه خود را متوقف نکرده و در حال کار بر روی پرچمداران آتی خود است. او امروز در پیامی که در حساب شخصی توئیتر خود منتشر کرده اعلام کرده کارکنان این شرکت به سختی در حال کار بر روی گوشی های پرچمدار بعدی و مدل جدید هدست واقعیت مجازی وایو Vive هستند.

ویدئوی درز کرده از HTC Ocean
ویدئوی درز کرده از HTC Ocean

اما کمپانی اچ تی سی در ماه های اخیر بسیار کم سر و صدا بوده و اطلاعات زیادی از این گوشی جدید HTC در دسترس نیست.

تاکنون فقط اخبار محدودی مبنی بر معرفی HTC Ocean به عنوان جانشین HTC 10 به گوش رسیده است. گفته شده که مدل اوشن طراحی مشابهی با اچ تی سی 10 خواهد داشت اما هیچگونه دکمه ی فیزیکی نداشته و از قابلیت جدید این شرکت به نام تاچ سنس استفاده خواهد کرد. در کناره های بدنه ی این گوشی به جای دکمه های فیزیکی از صفحات لمسی استفاده شده و کاربران با بالا و پایین کشیدن انگشتان خود در این پنل ها می توانند صدای گوشی را تغییر دهند یا عملیات های تعریف شده ی دیگری را انجام دهند. همکاری نزدیک با سیستم هوش مصنوعی گوگل و استفاده از دو دوربین در پشت گوشی از دیگر ویژگی های این محصول خواهد بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع PhoneArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها