ساعت هوشمند اچ تی سی به صورت رسمی تکذیب شد!

اوایل هفته تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد اچ تی سی با همکاری شرکت آندرآرمور (Under Armour) نمونه اولیه از یک ساعت هوشمند را تولید کرده است. ساعت هوشمند اچ تی سی که گفته می شد هف‌بیک نام دارد دارای سیستم عامل اندروید ویر (Android Wear) بوده و پیش بینی می‌شد که تا آخر امسال وارد بازار شود. اما امروز تایوانی‌ها تمامی این اخبار را تکذیب، و اعلام کردند که در حال حاضر بر روی هیچ ساعت هوشمندی کار نمی‌کنند.

این خبر را چیالین چانگ (Chialin Chang) مدیربخش گوشی‌های هوشمند اچ تی سی اعلام کرد. وی در مورد سؤال خبرنگاری که از او در مورد ساعت‌های هوشمند پرسیده بود اعلام کرد که اچ تی سی هیچ ساعت هوشمندی نخواهد ساخت.

کمپانی اچ تی سی نیز در پاسخ به سؤالات سایت اندرویدپلیس، صحبت‌های مدیرارشد خود را تأیید و اعلام کرده که این کمپانی در آینده نزدیک هیچ برنامه‌ای برای ساخت ساعت‌های هوشمند ندارد.

ساعت هوشمند اچ تی سی

اچ تی سی همچنین در مورد عکسهای منتشر شده توضیح داده که این عکس‌ها در حقیقت مربوط به مدلی بسیار قدیمی هستند و این شرکت در حال حاضر هیچ فعالیتی در زمینه ساعت‌های هوشمند ندارد.

احتمال دارد که این عکس‌های ساعت هوشمند اچ تی سی به عنوان شوخی توسط یکی از کارکنان سابق تایوانی ها به بیرون درز کرده باشد، و یا ممکن است که شخصی اتفاقی به مدل‌های اولیه از این محصول برخورد کرده و تصاویر آن را در اینترنت منتشر کرده باشد!

منبع Ubergizmo
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها