آی پینز

هواوی: آنر به چهارمین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند جهان تبدیل می‌شود

اخیرا، هواوی و آنر عملکرد خیلی خوبی از خود نشان داده‌اند و امروز هر دو برند نشست خبری مشترکی برگزار کردند و به بیان اهداف خاص خود برای آینده‌ای نزدیک پرداختند.

اول از همه، هواوی اعلام کرد که قصد دارد که به بزرگترین تولید کننده گوشی هوشمند جهان تبدیل شود و سامسونگ را پشت سر بگذارد. این هدف بارها و بارها در گذشته بیان شده و هواوی اکنون درست پشت سر سامسونگ در جایگاه دوم قرار دارد. با این حال، این برند امیدوار است که تا پایان سال 2019 سامسونگ را از پیش رو بردارد و در نهایت، جایگاه پادشاهی که در سال 2012 داشت را پس بگیرد.

از طرفی دیگر، هدف آنر این است که به چهارمین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند در مقیاس جهانی تبدیل شود. این گفته بدین معنا است که اگر همه چیز طبق برنامه آنر پیش برود این برند از نظر حجم عرضه و ارسال کالا جلوتر از شیائومی و پشت سر اپل و سامسونگ در جایگاه چهارم قرار می‌گیرد.

هدف دیگری که هواوی برای برند زیرمجموعه خود آنر تعیین کرده است، دزدیدن عنوان دومین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند در چین است ( هواوی هم اکنون در جایگاه اول قرار دارد). زمان دستیابی به این هدف اعلام نشده، اما انتظار می‌رود که در همان زمانی که آنر به جایگاه چهارمی در جهان می‌رسد این اتفاق نیز رخ دهد.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها