مدیر اجرایی هواوی از ساخت یک نکسوس جدید توسط این کمپانی خبر داد

هواوی سال گذشته با ساخت Nexus 6P برای اولین بار ساخت یک گوشی گوگل نکسوس را تجربه کرد که با موفقیت همراه بود، حال این کمپانی از ساخت یک گوشی نکسوس دیگر در آینده ای نزدیک خبر داده است.

در حالیکه مدیر شرکت هواوی برای رونمایی از سه مدل گوشی جدید کمپانی خود به آفریقای جنوبی سفر کرده بود، در حاشیه این مراسم از ساخت یک نکسوس جدید خبر داد:

” ضمناً، ما امسال دوباره به ساخت گوشی نکسوس روی می آوریم”

با توجه به اینکه امسال HTC قصد دارد 2 مدل گوشی نکسوس 5 اینچی (مدل T-50) و 5.5 اینچی (مدل T-55) را روانه بازار کند به نظر میرسد هواوی برای عرضه گوشی نکسوس خود باید حداقل تا سال 2017 منتظر بماند. همانطور که در سال 2015 اتفاق افتاد، گوگل قصد دارد هر سال 2 مدل نکسوس به بازار ارائه کند که یکی از آن ها مشخصات فوق العاده ای داشته باشد.

از سال 2010 و زمانیکه Nexus One به بازار عرضه شد تا به امروز 8 گوشی نکسوس از 5 کمپانی مختلف تولید شده که در این بین سهم ال جی با 3 گوشی (Nexus 4، Nexus 5 و Nexus 5X) از بقیه رقبای خود بیشتر بوده است و پس از آن سامسونگ با 2 مدل گوشی نکسوس (Nexus S و Galaxy Nexus) و موتورولا (Nexus 6)، HTC (Nexus One) و هواوی (Nexus 6P) با یک گوشی در این بازار سهم داشته اند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.