بلیط هواپیما

نصب اپلیکشن Truecaller به صورت پیش‌فرض بر روی پرچمدارهای هواوی

Truecaller یکی از معدود اپلیکشن‌های محبوب تماس گیرنده (Dialer) برای پلت فرم اندروید می‌باشد که به تازگی اعلام کرده بر اساس توافق با هواوی، این اپلیکشن به صورت پیش فرض بر روی پرچمدارهای این شرکت چینی نصب خواهد شد. اولین دستگاهی که اپلیکشن تروکالر به صورت پیش فرض با خود خواهد داشت، هواوی آنر 8 می‌باشد. این اپلیکشن قابلیت‌های تماس هوشمندانه‌ای را در اختیار خریداران هواوی خواهد گذاشت.

طبق اظهارات مسئولان تروکالر، برنامه‌ی تماس آن‌ها بر روی دستگاه‌های هواوی که در امریکا، آفریقای شمالی و جنوب شرقی، هند و خاورمیانه تا پایان سپتامبر عرضه می‌شوند، نصب خواهد شد. طبق ادعای این توسعه دهندگان، اپلیکشن تروکالر با اسمارت فون‌های هواوی سازگاری کامل خواهد داشت و به خوبی بر روی آن‌ها کار می‌کند.

تروکالر همچنین اعلام کرده است که در حال حاضر بیش از 90 میلیون کاربر ماهانه دارد که بیش از نیم میلیارد تماس برقرار می‌کنند. با در نظر گرفتن رقم 40 میلیونی عرضه‌ی گوشی توسط هواوی در سال 2015، آمار کاربران این برنامه‌ی تماس در ماه‌های آتی رو به افزایش بالایی خواهد بود.

برنامه‌ی تماس تروکالر امکانات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. یکی از این امکانات، قابلیت بلاک کردن آسان مزاحمین تلفنی است. تروکالر می‌تواند مخاطبینی را که در لیست شما نیستند تشخیص داده و جلوی تماس آن‌ها را بگیرد.

یکی دیگر از امکانات رایج تروکالر قابلیت جستجوی نام و یا شماره‌ی مخاطبین است. مشخصاً امکان برقراری مستقیماً از خود برنامه هم وجود دارد.

نکته‌ی لازم به ذکر دیگر این است که تروکالر دفترچه‌ی مخاطبین شما را برای جستجوی دیگران و یا امکان سرچ مخاطبینتان آپلود نخواهد کرد. استفاده از ویژگی Truecaller Caller ID هم نیاز به اتصال اینترنت 3G و یا Wi-Fi دارد.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد