هواوی بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند در 9 ماهه نخست سال 2017 فروخت

کمپانی چینی هواوی در 9 ماهه نخست سال 2017 موفق به فروش بیش از 100 میلیون گوشی هوشمند شده است. رقمی که در مقایسه با سال گذشته افزایش 19 درصدی را نشان می‌دهد.

این موفقیت هواوی و افزایش فروش گوشی‌های هوشمند این کمپانی به معنای افزایش سهم هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند می‌باشد. این احتمال وجود دارد که تا پایان سال 2017 هواوی بتواند رتبه دوم بیشترین میزان فروش گوشی‌های هوشمند از اپل را گرفته و پس از سامسونگ به مقام دوم برسد.

هواوی

از دلایلی موفقیت هواوی می‌توان به گوشی‌های قدرتمند، به کار گیری ویژگی‌های جدید مانند دوربین‌های دوگانه و حسگر اثرانگشت و … در گوشی‌های میان رده می‌باشد. از طرفی قیمت نسبتا مناسب محصولات این کمپانی نیز نقش زیادی در این موفقیت داشته‌اند.

گستردگی گوشی‌های هوشمند هواوی بسیار زیاد شده و از همین رو برای هر کاربر با هر میزان درآمد چندین محصول هواوی وجود دارند که همین باعث رونق گوشی‌های این کمپانی در سال‌های اخیر شده است.

باید دید تا پایان سال 2017 هواوی چند میلیون گوشی هوشمند دیگر در بازارهای جهانی خواهد فروخت. با توجه به معرفی پرچمدار محبوب سری میت این کمپانی، انتظار می‌رود استقبال خوبی از هر دو گوشی میت 10 و میت 10 پرو به عمل آید که سبب افزایش میزان و فروش و نهایتا افزایش سهم بازار این کمپانی چینی خواهد شد.

میت 10

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها