تست سرعت میت 10 و گلکسی نوت 8 ؛ ضعف پرچمدار هواوی در مدیریت رم! [تماشا کنید]

چند هفته بود که هواوی از پرچمداران جدید سری میت خود رونمایی کرد. میت 10 و میت 10 پرو دو گوشی جدید کمپانی چینی هستند که برای رقابت با سایر پرچمداران کمپانی‌های مختلف تولید کننده گوشی‌های هوشمند، عرضه شده‌اند.

در این مطلب، ویدیو مربوط به تست سرعت میت 10 ، پرچمدار جدید هواوی با یکی از قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی یعنی گلکسی نوت 8 را مشاهده خواهید کرد. هر دو گوشی مشخصات بسیار خوب و قدرتمندی دارند و از این رو در اجرای برنامه‌های بعید است کندی و لگی مشاهده شود.

هواوی میت 10 از چیپست جدید کرین 970 و گلکسی نوت 8 از چیپست اگزینوس 8895 بهره می‌برند. میت 10 به 4 گیگابایت رم و نوت 8 به 6 گیگابایت رم مجهز هستند. حال با دانستن این نکات ویدیو مربوط به تست سرعت و عملکرد رم دو پرچمدار هواوی و سامسونگ را مشاهده نمایید.

تست سرعت میت 10 و گلکسی نوت 8 :

هر دو گوشی در اجرای برنامه‌ها بسیار سریع و دقیق عمل می‌کنند. اما با این حال نوت 8 در بسیاری از موارد نسبت به رقیب چینی خود سریع‌تر است. البته این اختلاف بسیار ناچیز است و برای اکثر کاربران ملموس نیست.

پس از تست سرعت این دو پرچمدار نوبت به تست مدیریت رم میت 10 و نوت 8 رسید. در این قسمت تمام برنامه‌ها و بازی‌هایی که پیش‌تر مورد استفاده قرار گرفته بودند، مجددا از بخش برنامه‌های اخیر انتخاب شدند.

در این بخش میت 10 عملکرد ضعیفی از خود ارائه کرد و بیش از 80 درصد برنامه‌های موجود در لیست برنامه‌های اخیر پس از انتخاب ریفرش شده و دوباره اجرا شدند. در حالی که نوت 8 بدون ریفرش تمام برنامه‌ها را در حافظه رم خود نگه داشته بود.

این ایراد بزرگ ممکن است به دلیل مجهز بودن میت 10 به اندروید 8 و بهینه نبودن این گوشی برای کار با سیستم عامل جدید اندروید است. این احتمال وجود دارد که در به روز رسانی‌های بعدی شاهد بهبود عملکرد میت 10 در بخش مدیریت رم باشیم.

برای مشاهده تست سرعت گوشی‌های پرچمدار کمپانی‌های مختلف، ویدیوهای قبلی که در دیجی‌رو منتشر شده‌اند را از لینک زیر مشاهده نمایید:

تست سرعت گوشی‌های پرچمدار
لینک کوتاه http://bit.ly/2NpfK10

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط